Gierki? A co ja mam 6 lat, żeby patrzeć się w ekran jak hipek skacze i co sobotę chodzić na targ kupować nowe?
A better way to browse. Learn more.
A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.
Gierki? A co ja mam 6 lat, żeby patrzeć się w ekran jak hipek skacze i co sobotę chodzić na targ kupować nowe?
Ten Pan życzy Wam Power Your Dreams
Wszystkiego OLEDowego Panowie!
Wszystkiego OLED
Xboxa pod choinką.
Flaga wywieszona na balkonie?
R T K
OLED. CzteryKa. Wiarar. Stodwajścia. Dolbi wiżyn.
No jak tam wasz helołin? Co grane/oglądane?
für Deutschland