Szef wszystkich szefów RIP [']
Zamówiłem do biura pracownikom 4 nowe monitory OLED. Stara maksyma powiada jak dbasz - tak masz.
Szanowni, wytłumaczcie mi, jak można grać w horrory, których tyle ostatnio wychodzi, tudzież w ogóle - w gry, na innym ekranie niż tych zbudowanych z organicznych diod elektroluminescencyjnych, potocznie zwanym OLED?
Dziś dzień pański więc Dino Crisis 1 na Dreamcast'cie (VGA).
Globalne ocieplenie nie zapraszam do dyskusji.
Panowie tradycyjnie: Wszystkiego OLEDowego!
HL3(X), MGS1rem, SH1 remake, SH3 REM, - no będzie w co grać...



