A wy co? Spokój życie kawalera? Czuć już zapach mamusi rosołku z kuchni?
Trzydzieści parę lat i jedyne zmartwienie kiedy wyjdzie nowa Forzunia i czy nie przesuną Halo Infinite?
Na rodzinę nigdy nie jest za późno chłopcy, na gierki już tak - pamiętajcie...
49/12/3
Mój kraj taki piękny
Forumku! Skarbnico wiedzy i beki od czasów gazetki PSX Extreme kochanej przetrwaj te trudne chwile! Jestem tutaj od 2002 roku mimo rejestracji w 2005. Jeśli padnie forumek na cóż nam internet co będziemy czytac i oglądać Bravo Sport czy POPCORN?
Ufff aż musiałem skorzystać z toalety w firmie z nerwów.
Seitch OLED z Metroidem zamówiony
. Przecież nie będę w to grał w 21 roku Pańskim na ekranie LCD.
Internet bez forumka? A na co to komu?
Dobrze się gra w gierki starym koniom po 30stce? Strzelanie do krasnali i skakanie po grzybkach?! Może jeszcze nie macie rodzin, dzieci i mieszkacie z mamą w bloku?
Na nextgenie i OLEDzie Dolby Vision a na plejce co? Nawet VRR nie umieją patcha wydać czy to na konsole czy na telewizorku (XH, XJ)
![]()
A za tydzień wieczorkiem Twin Peaks i Remaster Analka a wy co?