A ci czekali do północy na nowego snejka ![]()
Dziś pada deszczyk więc konsola PlayStation model SCPH-7502, grane na telewizorze CRT 21'' marki SONY Trinitron w gry: Dino Crisis 2, Rollcage oraz Destruction Derby 2. A wy co? 4K120fps w jakieś gry za 3 i pół bomby, które się nudzą po 15 minutach na 65'' OLEDZIE?
Nawet mi was...
Grafika jak z PSX albo gorzej ![]()
Trzyipół bomby ![]()
I co był nowy Sajlent i remake MGSby BluePoint czy tylko 4K60 do gierki z drabiną i "Please be excited"?
This is for the Players
Kiedyś to było... Wakacje, SCPH7502 i Demo One w czerwonej kopercie z Crashem i Tekkenem 3 ![]()
I ta muzyczka z rybkami
No i jak tam dziś henhe gwiazdorzy? Ile przeyebią?
Wyszło jak zwykl3.
O 19 Pan Spencer wciska czerwony guzik i uruchamia Tsar bombę ![]()
No jak tam Poliniaki? Jest już 3k na łapę czy jeszcze nie? A może nawet 4-5 w korpo ale trzeba nie mieć życia i sprawozdania pisać i śnić o robocie po nocach?