Czyli trzeba będzie wziąć w fabryce hehe nadgodzinki bo gierki po 360 ![]()
359. X(pipi)De
A miałem obiecanego Saljenta...
Ehhh
A pamiętacie taką grę Deszczclub?
No trzeba dziś tym niemcom kibicować ehhhh ten Robert <3
Sony PlayStation a nie (pipi)
Bli Bli Bli
A tu goście chcą mieć TV z HDMI 2.1 bo 4K120fps na nowych konsolach i next-gen grafa. No trochę b e k a.
No i co? Doritos, chusteczki, lubrykant i Mountain Dew przygotowane? I co dzisiaj zobaczycie? Pod koniec wam pokażą nowe logo GT7?!?! Ehhh GRACZE nawet mi was nie...
Czyli jutro po 22 pokaz słynnego PlayStation 2, którym to steruje się rakietami Mosadu?