Retroid Pocket 6 zapreorderowany.
OLED, 120 Hz, BFI - podoba się to dla mnie. Będzie można pograć w wiewiórki i adventure island z nesa jak człowiek w samolocie te kilka razy do roku.
No nic, pogoda za oknem szaro-bura, to sam sobie poprawię nastrój dnia i odpalę Crash Bandicoot: Warped na Szaraku i już życie jest pięknie.
Skoro 11 listopada, to trochę patriotycznie: oryginalny (sic!) Pegasus, 168 in 1, złota piątka i kakałko. Polecam ten styl.
Gierki na Halloween z PS1 bożego i Dreamcasta - co byśta polecili..?
September 28th. Daylight...
The monsters have overtaken the city.
Somehow... I'm still alive...
Dziś z córkami ogrywamy Chip 'n Dale i "jaskiniowiec wielki nos złości się" ze złotej piątki na telewizorku z dupą. Kakałko cieplutkie, papućki z napisem BOSS na nogach. Zero potrzeb.
Rodzina - jest, dom - jest, firma -jest, dwa garaże - są, brak kredytu -jest, OLED - jest, gierki - są.
Żyć nie umierać. Zero potrzeb.
Miłego piątku!
Najlepsze przygodówki point and click?
Syberia ?
Longest Journey?
Broken Sword?
