Dom, powtarzam DOM posprzątany, świeża kawa zmielona, zaparzona, forumek odpalony i nadkonsola się grzeje a co u Was?
No i co? Która konsola dla Polaka?
Świeże kokoski odpustowe, mielona kawa z kawiarki, Dolce&Gabbana w powietrzu a Wy co Koguty domowe?
No jak tam? 30 lat, chińskie gierki, mieszkanie z mamusią, ciepłe kapcioszki i duży brzuszek?
No jak tam? Wysyp świetnej japońszczyzny na prosiaka, to i prawictwo nienaruszone. This is for the Players!
Co chłopaki, bileciki na Greya już kupione?
Pamiętam, jak w '98 grałem w Residenta 2. Wtedy jak odpalałem grę i charakterystyczny głos wymawiał tytuł gry, mama mówiła "Prezydent Debil" Xddd A Wy co? RE7 w 2017 i jak niby zamierzacie stracić prawictwo?
Ale Nintendo ZAORAŁO!! SAME SZTOSY! Switch Mesjaszem Gamingu!
4K, HDR-y, Wyższe Sfery...