No jak tam? Chusteczki i lubrykant już na biurkach?
Zaraz jadę do dziewczyny i będzie bunga bunga. A Wy co? Pewnie Xbox One S, 65'' UHD, Gerasy 4 i Forza 3 z HDR? Nawet wam zazdroszczę.
Ej seniorita
M A S T E R P I E C E w HDR. A Wy co?
MGS2 8-/10
Co tam chłopaki? Pieniążki na PROboszcza odłożone?
Co tam chłopaki? Pieniążki na PROboszcza odłożone?
Co tam chłopaki? Pieniążki na PROboszcza odłożone?
A Wy co? 30 lat, mieszkanie z mamusią, Xbox One S i UHD z HDR? Nawet mi Was nie ... SZCZERZE - ZAZDROSZCZĘ!!! ;(