Naklejki na kartonikach, ukrywanie, obietnice, TBA... TYLKO SONY
OLED LG B6 kupiony pod Scorpio i Neo. A Wy co? 40'' FHD Samsung? BEZ HDR'a? Nawet mi Was nie żal!
Pieniążki na OLEDa 65'' UHD (HDR) i Xbox One S już dawno odłożone. A co u Was?
No jak tam gimbusy? WAKACJE pełną parą? Konsole rozgrzane?
https://www.youtube.com/watch?v=aacJJeULLTA A Wy co? WC Neo z Matrixa vs Scorpion z Mortala? Nie żal mi Was...
Mocarz RPK prawilnie zażyty, czas na Wojny Consolowe
No jak tam po weekendzie? Stulejka pozostała niezagrożona?
Co tam prawiczki?
DOOMik, Unfuckincharted 4, preorder na limitke Krwi i Wino z gwintem, hajs na PS4 NEO odłożony. A Wy co?