Wódka przy stole wigilijnym?! Może jeszcze marki Soplica lub Bols? Nawet nie żal mi Waszych zwyczajów, patologia...
Wszystkiego Xbox na tą Wigilie:* Dużo exów, mało remasterów :)
Plują na was a wy co? 8 generacja winna się zwać remastergen. EOT.
Kawusia Anatol, bułeczka z łososiem, na ciele zapach Lancome, zaraz jadę kupić dziewczynie kolczyki Svarowskiego... ehhh a Wy co? Nadal bitwa która konsolka wyświetla stabilniej nędzne 30 fpsów? Nawet mi Was nie żal...
Nie żal mi Was konsolomaniaki!
CZYLI TO WINA PLAYSTATION 4! A MÓWIŁEM, ŻE NIC DOBREGO NIE BEDZIE Z TEGO SZROTA EHHHH
NIE NO TEN FALLOUT 4 TO JEST PORAŻKA JAKA GRAFIKA A PRZYPOMINAM ŻE MAMY 2015 ROK 4K I TYTANY W SLI A TU TAKIE COŚ RODEM Z 2008 RKOKU Z PIERWSZEGO XBOXA TYLKO ŻE W 1080P I 15FPSACH JAK DOBRZE TRAFISZ HEHE NO BEKA FEST SERIO DOBRZE ŻE JUTRO INWENTARYZACJA ZA 20ZŁ ZA NADGODZINE BO BYM NIE WYTRZYMAŁ (PIPI)WAAAA
0 fpsów i poprawa stabilności? Nawet mi nie żal mi tej generacji, serio.
ROK 15' TO I FPS'ÓW 15.
To nawet nie jest grafika.