NO JAK TAM? ZNICZ ODPALONY(A SKĄD MASZ SYNU ZAPALNICZKĘ?), RODZINKA NAD GROBEM OBGADANA? NIE ŻAL MI WAS
ZARAZ Z DZIEWCZYNĄ DO KINA A PÓŹNIEJ KUCOWANKO (BAN). A WY CO? PS4 I GIERKI Z PLUSA? NAPRAWDĘ MI WAS NIE ŻAL..
Będę jutro we Wrocławiu. Ktoś chce się przejechać (jako pasażer) 911tką?
NO CO KONSOLOMANIAKI Z DREWNIANYMI ZEGARKAMI?
Serek wiejski, bułka fitness z ziarenkami posmarowana serkiem ze szczypiorkiem, na tym rzodkiewka, lekkogazowana woda z cytryną a Wy co? Czipsy, frytki na starym oleju i FAJA w mordzie jak największe biedaki na tym padole? (pipi)AAAAAA Nie żal mi Was serio.
RRROZI TY (pipi)OOOOO
No jak tam? Wczoraj wiejskie pląsy i morze alkoholu + rzyganie a dzisiaj KATZ? Nawet mi Was (pipi)AAAA nie żal.
Dzień dobry.
śniło mi się dziś ze użyłem swój benis do czegoś innego niz sikania. Obuziłem się spocony, bo to groziłoby banem na forumku. Na szczęście to nie było prawdą... Ufff
KIEDY JUBILEUSZOWY PATCH? CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ