LEAKED!!! We wtprek w nocy Sony pokaże Shenmue III. Może jednak nie są straceni...
dziaua Wam fejsbok?
Witam. No i jak tam chłopcy dzisiejszy kac?
Ależ będą dupki pękać klapkom po E3 uuUUU już wyczuwam echo.
A Wy co? Weekend czyli upijanie się do nieprzytomności, kac na drugi dzień i pusty portfel?
Czyli Xbox nie topi plastiku, cichutko chodzi, lepsze eXy, lepszy Wiesław. WTF PS4?
60fps>>>>>>1080p. Kropka.
Nathan Drake Collection... Aż mi sie rzygać, za przeproszeniem, zachciało. Remasterstation 4
Prawilnie przypominam, że już niedługo: https://www.youtube.com/watch?v=qDT_DSH1ezs
Mówiono o nim King W mieście świętej Wieży Pamiętam z podstawówki Jak całował się z papieżem Przejeżdżał też sekretarz Gdy przecinano wstęgę Kingy poszedł na wagary Pomarzyć o czymś innym Był zawsze trochę z boku Na bakier trochę był W szkole nikt nie wiedział Czym King naprawde żył