Residencik 0 HD zapowiedziany, zaraz jadę odebrać kompendium Wiesława. Cóż za dzień!
OK przyszedł kurier. Dał paczkę i powiedział: Udanej Zabawy. Chyba dziś same Wieśki rozwozili xD
Co jest lepsze w pracy: Mieć dużo zadań i syzbko zleci 8 h czy nie mieć nic do roboty i nudzić się udawajac że się klika w klawiature jak szef przechodzi? Dyskutujmy.
Czyli jednak- Wiedźmin fałszywy mejsasz :/
TO SIĘ UDA ANDRZEJU KOMOROSKI!
Głos na Geralta oddany. A Wy jak?
CO TAM KONSOLOMANIAKI? DALEJ KŁÓTNIE GDZIE W WIEDŹMINIE LEPSZA TRAWA? PURE NERD.
Czeeeść tu Kinia mam dla Was potwierdzone info...
k0ntra[*]