Ale mam beke z quasimodów płacących w wieku
Rozi ty
PAWEŁ ŻYJ NAM STO LAT!! ( . ) ( . )
Verb, PeSeQ, Ostka_17
Kochany forumku, Wszystkiego Xbox! Dużo dobrych gier od zajączka, preorderów i gier ze średnią 93 na MC.
Dobrze chłopcy Wiesiek 3 w steelbooku zamówiony a co tam u Was?
Forumku ja Was prosz. DO spowiedzi, koszyk święcić a nie uprawiać Konsolowe Wojny :/
Dlaczego Bluber Szuja vel. świeży nabywca PS4 nie pisze postów od 27 marca?
Plus na kwiecień. xDDDDDD. I tak w sumie w zadna gierke z plusa nie gram wiec mam to gdzies. #Baron #Luj #dorobotyaniecalydzienforumek!