No jak tam forumku weszliście w czas letni? Bo ja do 2 w nocy grałem w RE Remastered. Po pokonaniu węża na 3 piętrze rozwiązałem rebus z czerwonym diamentem i pudełkiem. Po czym chciałem iść dalej ale zabił mnie hunter i musiałem nadrabiać 20 minut. Nie ma checkpointów, nie ma easy.A dziś? checkpoint co 2 minuty, od razu zmiana trudnści na ultra easy PHI
CZAS LETNI FORUMKU CZAS ZACZĄĆ ![]()
Yano Twoje filmiki zasługiwały na plusy i gwiazdkę. Niestety to było kiedyś. Przedobrzyłeś. DRM
Ja tylko czekam jak na E3 Kazunori Yamauchi w akompaniamencie Moon Over The Castle wejdźie na scene i zapoda trailer. Wtedy będę wiedział, ze warto było zakupić Szrota.
Witam forumku. Czy na tą generację wyjdą jakieś dobre shotery fpp? Bo ciągle nic nie ma a zagrałbym w jakiegoś calla w II WŚ czy przekozackie HALO itp. KIEDY PREMIERY MOWCIE A ROBIE PREORDER
Prawilnie przypominam: Jutro do roboty zarabiać pieniążki dla prywaciorza Janusza!
PS4 przeczyszczone. Teraz chodzi jakby ciszej hmmm. Cienką końcówką dkurzacza do każdego otworu to może wylazła ze środka zaraza? Dyskutujmy...
Michał, Ty retrograczu!
jak tam?
UWAGA KLAPY! MAM WAŻNY KOMUNIKAT : SONY ostrzega, że granie na PS4 może wywołać EPILEPSJĘ FOTOGENNĄ!