Kawusia, kołacz z truskawkami, czuć w powietrzu zapach perfum Dolce Gabbana, pozniej restauracja a wieczorkiem gierki wideo dla dzieci na 55 calowym 4K
A u Was jak?
#THIS IS WAITING
No jak tam kubociarze? SONY już przedstawiło ofertę co w Plusie w tym miesiącu?
Zrobilem preorder na pudełkowego RE REvelations 2. Jem ciasto i piję kawę. A Wy jak tam?
przeczytalem ostatnie 20 stron CW. Klapki z pelnymi ustami na kolanach, sony najgorsza szkolna wymowka(choroba) w sprawie braku zapowiedzi marcowego ps+. Coz, jesli lubisz bez mydelka wybor jest dla Ciebie jeden - #4thefrajers
Po The Order czuję wstręt do exów SONY
The Order dostarczył mi pięknej beki w pracy. Szef podszedł i spytał z czego się napierdalam - pokazałem mu i zrozumiał. No nic, miało być AAA a jest PPP (Przejść, Platyna, Pchlitarg)
Czyli co już ustalone? The Cancer:2015 is...The Order 1886.?
Zamówienie 1886 http://tinyurl.com/lb2npxq branży. No ale Panie i Panowie jak stanieje to za stówę się weźmie cnie?