Firma jutro zamknięta...
Więcej czasu będzie na retro granie. Ojjj szykuje się powrót do "98. Tym razem na CRT. Prawilnie.
A better way to browse. Learn more.
A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.
Firma jutro zamknięta...
Więcej czasu będzie na retro granie. Ojjj szykuje się powrót do "98. Tym razem na CRT. Prawilnie.
Ptaszki ćwierkają, siedzę sobie w ogródku popijając zimną, laną Kofolę, grając w wojownicze żółwie ninja z nesa i snesa na OLEDzie. Zero potrzeb.
Cóż, mówiłem.
Ale...
The best is yet to come 🤭
W którym roku wyszła Vita? Tam był ekran OLED, tak? Taaak?
Oglądam. Na OLEDzie. Bez Robercika.
2025 rok Pański i LCD? Niezłe retro. Pierwszy telefon z OLED miałem jakoś w 2010 xD
Ależ wyjdą horrorki, co 40 letnie konie? Żona/Mama/sąsiadka pozwolą grać do późnych nocnych na słuchawkach?
Czy ten nowy Mario gokart dorównuje choć w połowie crash team racing sprzed 26 lat?
Switch 2... Za lata OLED, zaczekam.
Przenośna konsola w 2025r. bez ekranu OLED? Jakieś jaja?! Co ja, RIGCZu nie mam?