No jak tam forumku? Wątroba ledwo co żyje? Pijane laski przelizane? Podowiadywane od znajomych jakie to durne rzeczy robiliście po pijaku?
No jak tam forumku? Są już pierwsi zezgonowani? Idę odpalić Nadkonsolę... Już czas
Kto o północy przegląda forum na "niewidocznym" udając że wygrywa życie?
A Wy co? Pijaństwo, szaleństwo, ręce pourywane od petard a jutro kac morderca?
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - Xbox i nie zmienia się nic
Rezi kupił kompa do gier za 14 kafli. A Wy co? "next geny" za 1500?
Kiedy wychodzi Gran Turismo 7? Albo chociaż Prolog?
Forumku kochaniutki Wesołych Świąt! P.S. doszły mnie słuchy, że niegrzeczni forumowiczen dostaną pod choinką gierki rozmazane, zaś ci grzeczni - w fullHD.
Stream Masorza, polecam.