Chcielibyście mieć 10.000 zł wolnej gotówki bez zobowiązań jak ja?
Nawzajem.
Siedzę w robocie i patrzę jak jeleń z Google przebiera kopytami. Jutro pod choinką Deszclub. To rozumiem. A Wy co? Żytnia na stoliku bez obrusu a pod choinką skarpety z chińskiego poliestru?
Sok z kaktusa, domowy pyszny chleb, łosoś, Nadkonsola, herbata z rooibosa... A Wy jak spędzacie sobotni wieczór? Pijaństwo, wciąganie marihuany a jutro kac i "nic nie pamiętam" ?
2 pytania. 1. Za co poleciał Mazzeo. 2. Co oznaczają zakreślone iksem kwadraty u niektórych userów ze śmietanki towarzystwa. Dziękuję za odpowiedzi.
Woda Perrier, Sok z kaktusa, Tymbark gruszka-jabłgo-mango, DrWitt Multiwitamina i jestem gotowy na sobotni wieczorek. A Wy jakie płyny dziś przyjmiecie? etanol? Może jeszcze wyjdziecie na wiejskie pląsy w poszukiwaniu ofiary która by po pijaku na Was spojrzała?
DRIVECLUB OMG nice1 Playstation!
Jaką to niezapowiedzianą megatonę pokazali w 2 dzień PSE?
Znalazłem na klatce 200zł i oddałem sąsiadowi bo słyszałem jak właśnie wchodził do domu gdy ja wychodziłem. Oczywiście spytałem czy zgubił hajs i ile żeby nie było. Czy pozytywna karma do mnie wróci?
Soczki hortex, cieplutko w mieszkaniu, biała konsola odpalona i czas świętować Andrzejki! A Wy co? Piwo, gorzała, seks z nieznajomymi małolatami? WSTYD