Zielona herbatka, forumek a później gierki dla dzieci. A Wy jak spędzacie popołudnie w wieku 26 lat nerdy?
Zielona herbata z melisą i skórką cytryny bez cukru. A Wy co? Leszki, Tyskie, Żołądkowa z miętą? Oj Gen. Stanisław Maczek by Wam wytłumaczył co i jak chłopy pańszczyźniane.
Czyli tak chłopy: GTAV GOTY i zrobili remastera, Smakowało jedzonko z patelni? Już Szef Kuchni zrobi odgrzewany kotlecik. TLOU GOTY klapów i zrobili remastera i DARK SOULS 2 GOTY masochistów i zrobili remastera. Na co nadszedł teraz czas bo ja już nie wiem?
Byłem wczoraj w tzw. klubie. No i przelizałem + macałem fajną blondynkę. Zapraszała do siebie jak wysiadała z taxówki gdyż jako dżentelmen ją odprowadziłem pod dom ale pomyślałem o banie na forumku i odmówiłem. Uff
Dziś idę do klubu w którym będą też kobiety, dobre drinki oraz nowoczesna muzyka. Trochę się cykam, ale cóż. To jest to wygrywanie życia ponoć?
Czyli co... Jesteś botanikiem bierz PS4. Jesteś Graczem bierz Xboxa?
Kusi Far Cry 4 229zł hmm Warto?
forumek to jakieś 80% mojego pobytu w internetach. A Wy co? pudelek, kwejk, nasza-klasa?
Masorz, uraczysz nas dzisiaj streamem?
Nastawię budzik na 4.50 aby zobaczyć pierwszy na świecie game footage z H5. Jestem taki pomysłwy!