W nocy pokażą Halo 5. Zobaczymy co to będzie...
Jutro od 7 do 17 inwentaryzacja w robocie. Dziś dom i oglądanie streamów Mistrza Kuchni. A Wy dziś co? Piweczko, bar, koledzy, obściskiwanie koleżanek?
GTA V PONOWNIE MESJASZEM.
Czy DLC do last of us remastered są na płycie, czy też w formie kodu do pobrania?
A WY CO? A WY CEBULA NA ALLEGRO ZE ŚCIAGANIEM KONT NA PS4 I GRANIE W GIERKI HAAA A DZIŚ WASZ LORD IDZIE W TANY. EVOLVE NA PS4 I TAK NIE DZIAŁA BO SERWERY NIE DAJO RADY HEHESZKI
W statusach panuje cenzura. Psychofani SONY czujni i kasuja moje wpisy. Ehhh tak bardzo piecze...
Zażyłem Preventic extra plus z czosnkiem żeby wspmógł naturalne reakcje obronne organizmu gdyby mnie naszła chęć odpalić PSN'a
PS4 gow.no obesrane nie wiem co napisac nawet Tadeusz Drozda większej beki nie uskuteczniał niż SONY z graczy. Gdybym był poetą napisałbym treny żałobne dot. PS4 i PSN.
Ale ten Sunset śmieszny! Nie da się grać!
Winner w końcu zaciążył or not?