Jak tam chłopcy po sobocie? Polowanie na łanie udane? A może alkoholu za dużo i tylko wymioty?
Co kupiliście już telewizory UHDTV/4K? W końcu mamy NEXT GENY C'NIE? Na 100% zobaczycie różnicę między 900p a 1080 a co dopiero między 1080 a 4K. Na 40 calach! HAHahahahaahahHhahahahuhuhuhujhuj
Czyli co? Znowu Wyższa Kultura Konsolowości doceniona? Mam na myśli San Andreas na XBOXA. Hm Jak tu być klapkiem w tych czasach? Nie wiem.
Kolejny dzień, kolejne zwycięstwo Wyższej Kultury Konsolowości.
Co chłopy pańszczyźniane, jest kacor? Imprezka udana? 17stki przelizane? Spodnie zażygane?
Nesquik ze słomeczką, kocyk na nóżkach, ciepełko i forumek. A Wy co? Pewnie dzika bania, zazygane spodnie i jutro reprymenda od mamusi??
Na allegro pojawiły się zdrapki na PLUSA na rok za 130zł. To jakaś okazja czy cebula grożąca banem?
Prędzej wygramy z Niemcami w piłkę niż na PS4 wyjdą dobre gry. Oh wait...
Dobra chłopcy czas na mały quiz: Przyporządkujcie konsole na których grają kolejno: 1. Wyższa warstwa społeczna posiadająca szereg przywilejów społecznych. 2. Najniższa warstwa ludności złożona m.in. z robotników, służby, żebraków i marginesu społecznego
ComaPL strzeżcie się. ROZI NIEBEZPIECZŃSTWO!