Czyli co? Wciąż beczunia na forumku z PS4 i Drivecluba podczas gdy baroni grają w FH2 oraz już niedługo SO, HALO:MCC?
Chyba czas po miesiącu sprzedać PS4. Tymbardziej, że 11.11.2014 zbliża się nieubłaganie...
PS4 #4the players. Driveclub #4 average games lovers. BEKA XDDddddddd
Konsola była uruchamiana raz w celu sprawdzenia poprawności działania
GOTL=Game Of The Life
Co chłopcy jakie plany na sobotni wieczór? Ja załadowałem już akumulatorek w padzie PS4 i będę przeglądał dasha do późna. A Wy co? Pewnie bania, wymioty a jutro kac i mamuśka z rosołkiem pod nosek?
Oto moja historia: Posiadam białe PS4 bo brat zakupił chociaż ja chciałem prawilną konsolę. Wybrałem się wczoraj do MM w Bielsku i dotknąłem pada od Xboxa... Wstyd mi teraz i żal duszę ogarnia:/ Ehhh
Jak tam janusze? Preorder na nowego calla złozony?
Dziś usłyszałem od dziewczyny: "Ile Ty masz lat żeby grać w gierki?" Już z nią nie jestem.