"Już od samego początku było wiadomo, że Titanfall graficznej rewolucji nie przyniesie. Po pierwsze, jak na szybką, sieciową strzelankę przystało, musiał śmigać nawet na tych maszynach, które nie grzeszą mocą obliczeniową. Po drugie, gra od samego początku powstawała z myślą o konsolach. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że przede wszystkim z myślą o nich." PCLAB
GRAM W NAJTRUDNIEJSZA GRE SWIATA A WY CO NADAL WEZYK NA NOKII 3310?
Zero kaca. A wy co? kac i puste portfele?
Takie intro otrzymuje PS4 KRÓL rozdzielczości FULL HD
http://www.ppe.pl/news-26883-mgsv__ground_zeroes___wersja_na_xone_tylko_w_720p__porownanie_grafiki_na_screenach.html Xboxie, wstyd na całe Console Wars 7(20p)!
Co ja bym robił w niedzielę po obiadku gdyby nie najlepsze forum w polskich internetach?
Nienawiść do Xboxa tak zostałem wychowany. Idę na partyjkę w Halo 4 the best multiplayer of the past gen.
Niedziela bez kaca - dziś split/screen z bratem w HALO. A Wy co, dziś osiedlowy bar i 6 piw i jutro kac i niedzielny obiad, który zrobi mamusia nie będzie już tak za(pipi)iście smakował nolife'y?
najlepsze gry split screen na 360? Oprocz portal 2.
Powiedz jaką konsolę masz, żeby ludzie się nie śmiali w twarz.