A better way to browse. Learn more.
A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
9 sierpnia 200916 l
nee, ne ja :)
16 lipca 200916 l
jak każde moje ;)
17 sierpnia 200916 l
bo ne :)
7 lipca 200916 l
dziękuję Słonko :*
5 lipca 200916 l
ale na piwo nie, możemy iść na drinka ;]
ojjjj. nie marudź :) sam mnie wyciągasz na piwo :D
4 lipca 200916 l
hahaahha xDDDDDDD
no nie wiem właśnie. unikasz mnie jak ognia xD
16 czerwca 200917 l
no.się zobaczy 8) PAMIĘTAJ: niczego w życiu nie możesz być pewien :P
15 czerwca 200917 l
bueheheh. mało. xD
Szukaj