A better way to browse. Learn more.
A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
25 kwietnia 200917 l
Nie mam już chłopaka : P niedawno zerwałam : >
22 kwietnia 200917 l
nie ma za co ! :P
hehehe. :P fak, co wczoraj się naje/bałam :/
21 kwietnia 200917 l
OO TAAK. marzenia :P
20 kwietnia 200917 l
Toć Ty młodszy seś ;D Wsiego najlepszego :***
19 kwietnia 200917 l
wiedziałam :D
18 sierpnia 200916 l
Mrrrrrrrrr.. :>
Przecież ja organizuje 2gie EP :>
17 kwietnia 200917 l
Ahahahahaa. WOLĘ BEZ! xD
11 kwietnia 200917 l
nie przepadam za romantyzmem.. ale zgadzam się :P
Szukaj