wi3wiorqa k0ntra 20 stycznia 200818 l taaak, ......."dzięwczynką" ..............."w moim guście"............ hmmmmmm, no coments
wi3wiorqa k0ntra 24 lutego 200818 l tak, to sie by nazywał narcyzm, ale jest jeden problem..... na moj telefon nie da sie nic nagrać ;/ heheh :P