Jump to content

Euro 2020 (tak po prawdzie to 2021)


Recommended Posts2 godziny temu, Kmiot napisał:

W sumie nie śledzę njusów, ale oni mają to zamiar zrealizować bez udziału kibiców czy co? Wiadomo już?

 

UEFA postawiła wymóg 25% zapełnienia stadionu. Dlatego też Dublin i Bilbao ostatecznie zostały zmienione na Petersburg i Sewillę, nie mogły one do dzisiaj tego zapewnić.

 

Tutaj tylko "polska" grupa ma pecha, bo wygląda na to, że tylko te dwa stadiony zostały zmienione. Monachium jeszcze zdawało się wątpliwe, ale chyba zostanie.

 

Pytanie oczywiście, co będzie, jak w czerwcu nagle wyskoczy nowy niebezpieczny transylwański wariant korony i jednak nie będzie można wpuścić 100 tysięcy ludzi żeby się przytulali, mimo obecnych zapewnień rządów. No ale plan jest taki, żeby było kibiców, jak najwięcej. Prawdopodobnie mecze w Azerbejdżanie, Rosji i Węgrzech będą przy 50% zapełnienia albo przy pełnym stadionie (założenie, że tylko stestowani będą wpuszczani). No ale na większości stadionów plan to 1/4 lub 1/3 zapełnienia.

 

 

 

 

 

  • Thanks 1
Link to post
  • 3 weeks later...

A co tu tak cicho, że Piopiopiątunio nam się rozjebał przed ełro. Nie żeby był w jakiejś życiowej formie, ale trochę nam to jednak opcje w ofensywie zawęża. To teraz albo Lewy sam z przodu cofający się do obrony po piłkę, albo tandem z Melekiem xd

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.