Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, ornit said:

Oby nie skończyło się jak z Warcraftem 3:kaz:

Z wypowiedzi wynika, że chcą uniknąć wszystkich błędów z w3. Czyli stare D2 zostaje wraz ze wszystkimi modami. A nowa część to tak na prawdę będzie tylko przeniesienie gry w 3D, wyższa rozdziałów etc, ale silnik pozostaje ten sam. Ma być też możliwość przenoszenia postaci między pc i konsolami, jeśli konsola da taka możliwość. Ogólnie to będzie grane, ale na pewno nie na premierę. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, BieŃ napisał:

Ale widzisz co odpierd.ala ostatnio Blizzard ?widziałeś co się stało z w3 reforged?

Tak, widziałem, no trochę chujnia. Liczę, że wyciągnęli wnioski.

30 minut temu, BieŃ napisał:

Mam ci poważnie tłumaczyć teraz jak preorder negatywnie wpływa na tą całą branżę ?

A to akurat mi wytłumacz, bo zawsze kisnę z tego stwierdzenia, że "preordery negatywnie wpływają na branżę". W sensie co, mój hajs im przeszkadza w robieniu gierki?

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, second napisał:

Biorę day one na Switcha.

Ciekawi mnie tylko jak to ogarną w kwestii gry na padzie, bo bez szybkiego przełączania miedzy skillami i jednoczesnego szybkiego podświetlania i zbierania Itemów, gra np hammerem czy soso mf będzie niemożliwa.

Pewnie dodadzą spowolnienia xd

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Mejm napisał:

Meh, wolalbym remaster jedynki. Dwojka byla dla mnie przytlaczajaca w kwestii drzewka rozwoju i zawsze mialem poczucie, ze zle rozkladam statsy a nie mialem tyle czasu zeby przechodzic gre 50 razy i probowac nowych ustawien. Niemniej rozumiem kultowosc.

 

Z całym szacunkiem do jedynki, która zrewolucjonizowała gatunek, to obecnie jest dość biedna i trochę archaiczna. Łazisz po katakumbach, niewiele jest rodzajów stworów, brakuje biegania, a klasom brak drzewek skillów. Dopiero dwójka dodała w zasadzie zróżnicowane środowisko na otwartej przestrzeni, gdzie zdolności obszarowe nabrały rumieńców. Jasne, dwójka była okrutna dla casuali, na bossów trzeba było kombinatoryki (Duriel i to bieganie czarodziejką z Pozogą) i nie było respeca, więc zły wybór skilli zostawał z nami permanentnie. Może to właśnie sprawia, że ta gra jest dziś nadal popularna? Ta właśnie surowość, nie tylko klimatu, ale właśnie rozgrywki. Coś co charakteryzowało staroszkolne crpg-i, ale jednocześnie nie było siermieżne w gameplay'u.

 

Też jestem ciekaw jak zrobią sterowanie na konsolach, ale pewnie pójdą na łatwiznę jak w Torchlight 2 i po prostu wrzucą na jana, byleby rdzeń rozgrywki był zachowany ;) 

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że to nie będzie taka debilna gra jak D3 i z tymi zautomazytowwanymi statsami, wreszcie będziesz mógł sobie układać samemu build i rozkładać wszystko na czynniki pierwsze. Brakowało tego w ciul w D3. To samo czeka w D4, koniec gier dla typowego debila, co by tylko chciał mieć wszystko podane na tacy. 

Odnośnik do komentarza

Day one wleci tylko pytanie jaka platforma. PC najbezpieczniejsza opcja ale kusi też wersja na Switcha tylko boje się sterowania padem w tej gierce. Może kupię PCtową i konsolową :dunno:

 

Tylko tak patrząc na tą rozgrywkę, nie widzę krwi wypadającej z wrogów, obcięli to czy będzie w opcjach? 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Faka napisał:

Dobrze, że to nie będzie taka debilna gra jak D3 i z tymi zautomazytowwanymi statsami, wreszcie będziesz mógł sobie układać samemu build i rozkładać wszystko na czynniki pierwsze.

Wszyscy i tak będą brać buildy z neta. Kogo próbujesz oszukać takimi postami. Oby w 4 nie było statów, bo to i tak żadnej głębi nie dodaje, a łatwo udupić postać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...