Skocz do zawartości

The Witcher 2: Assassins of Kings


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Miejmy nadzieje że to prawda.

 

Pierwsza część na kompie wymiatała. Ile ja się namęczyłem pod koniec z takim robalem w tych lochach i z zagulem czy jakoś tak w kanałach to aż strach przypominać.

 

*Zeuglem, a jeśli chodzi o pierwszą część na PieCa to po przypomnieniu jej sobie, to muszę przyznać, że jest za prosta, grając na hardzie nie mam żadnych problemów, no i jeszcze te sztywne sekwencje, które sprawiają, że każda walka wygląda praktycznie tak samo i znaki z których przydatnymi można określić tylko Igni oraz Quen.

Odnośnik do komentarza

Oby w dniu premiery wersji na PC. Uwierzę jak będę miał pudełko z grą w rękach :]

 

 

Na premierę równoczesną z PC nie ma nawet co marzyć. Jak to wiele razy powtarza Red teraz skupiają się wyłącznie na wersji pecetowej i dopiero po skończeniu edycji pecetowej ,zajmą się konsolami. Ale jak to powiedział Michał Kiciński z tego wywiadu wyżej, to najpierw będzie X360, a dopiero potem PS3. Chociaż miejmy nadzieję że do tego czasu sytuacja się zmieni i Red'zi opanują PS3 i przynajmniej konsole wersje będą mogły wyjść równocześnie. Ale szczerze powiedziawszy nie liczyłbym na wieśka na PS3 wcześniej niż przed 2012.

Odnośnik do komentarza

http://www.tvncnbc.pl/wiedzmin-powraca,6453343,24,klip.html#m=6453343,c=24

 

Wywiadzik w TVNCNBC, pan redaktor się pokazuje niewiedzę i zagubienie, ale uczy się chłopak xD.

 

Tak jak wcześniej było pisane, wpierw premiera będzie na PC, potem X360, a na końcu wersja na PS3. Trochę sobie poczekamy nie ma co.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Na konsole miał powstać Wiedźmin: Powrót Białego Wilka, ale nie doszło do tego ze względu na spięcie pomiędzy podwykonawcą gry, a CD Projekt. Także Wiedźmin 2 na konsolach to tylko kwestia czasu. Kasa, kasa, kasa...

Spięcie było na linii: CD Projekt RED (Główny developer Wiedźmina), a ekipą odpowiadającą za konwersje - jakieś studio z Francji o ile pamiętam.

Przy okazji: wydawcą na świecie było Atari.

Edytowane przez krak2610
Odnośnik do komentarza

To co mnie dziwiło w jedynce to całkowite pominięcie Yennefer. Jak dla mnie jest to jedna z głównych(nie biorąc pod uwagę samego Geralta) postaci w sadze, a w jedynce nawet nie było o niej słowa, o ile pamiętam. Całkowicie nie rozumiem czemu "zastąpili" ją Triss. Na dodatek jak narazie nie zapowiada się nic na jej powrót(chociaż mam taką cichą nadzieję). Nie wiem czy oni chcą może jakiś spinoff o niej zrobić czy jak? Rozumiem pominięcie Ciri(zakończenie sagi), ale Yennefer??

Odnośnik do komentarza

Oby w dniu premiery wersji na PC. Uwierzę jak będę miał pudełko z grą w rękach :]

 

 

Na premierę równoczesną z PC nie ma nawet co marzyć. Jak to wiele razy powtarza Red teraz skupiają się wyłącznie na wersji pecetowej i dopiero po skończeniu edycji pecetowej ,zajmą się konsolami. Ale jak to powiedział Michał Kiciński z tego wywiadu wyżej, to najpierw będzie X360, a dopiero potem PS3. Chociaż miejmy nadzieję że do tego czasu sytuacja się zmieni i Red'zi opanują PS3 i przynajmniej konsole wersje będą mogły wyjść równocześnie. Ale szczerze powiedziawszy nie liczyłbym na wieśka na PS3 wcześniej niż przed 2012.

Jeśli tak wygląda sytuacja, to mój entuzjazm do tego tytułu spadł właśnie do zera. Szkoda, wydali by Wiedźmina 2 na trzech platforamch sprzedaliby trzy razy więcej egzemplarzy gry.

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajmy. Od lat głoszony rychły koniec PC, a one nadal się dobrze trzymają.

 

I opłacają jeśli nie jest to platforma exclusive. CryTek się na PC przejechał.

PC to nie platforma do zarabiania na grach. Chyba, że MMO, ale to jedyny wyjątek.

Sprawdz sobie wyniki sprzedazy BF BC2.

Odnośnik do komentarza

Albo diablo, albo starcraft, albo jakakolwiek iunna gra od blizzard ;)

 

Jedynka byla calkiem calkiem, jak poprawia bledy w zalozeniach gry, napisza ciekawsza historie, to powinno byc git.

O, z tym Blizzardem masz rację. Jedyna firma, która to jakoś ciągnie. Swoją drogą to czekam Warcraft IV :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...