Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Alastor84

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alastor84

  1. Alastor84 odpowiedział(a) na Bigby temat w Kącik RPG
    Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne Oby gra dobrze się sprzedała. Mam nadzieję, że Valkyrie Profile: Lenneth również będzie dopieszczone. Wydaje mnie się że ta przesunięta premiera na grudzień to "dopieszczanie" gry. Liczę, że nie będzie problemów natury technicznej np; problemy z animacją itp.
  2. Pograłem trochę dłużej i bardzo rzadko zdarzają się "mini" zwolnienia animacji podczas walki. Ale i tak jest o niebo lepiej. Niestety na chwilę obecną max 2K, bo przy wyższych rozdzielczościach animacja nie wyrabia. Mocno tnie za to przy niektórych scenkach przerywnikowych np; pojedynek Siegfrieda z Nightmarem w katetdrze. Z 60fps spada do 30fps. Na szczęście trwa to max 2 sekundy. Być może nowsze wersje lub jak coś tam jest jeszcze w opcjach poprzestawia sprawią, że będzie jeszcze bardziej stabilnie.
  3. Ustawienia dla Soul Calibur 3, aby cały czas było 60fps/1440p (XBSX2). Wchodzimy do Enhancement Settings. CRC Fix Level = Full (Direct3D) Texture Preloading = Full (Hash Cache) Hardware Download Mode = Unsynchronized (Non-Deterministic). Teraz trzeba znaleźć rozwiązanie na błędy graficzne w Valkyrie Profile 2.
  4. Przetestowałem Soul Calibur 3 i jest jakaś tam poprawa, niewielka, ale jednak. Ciągle są problemy z arenami, gdzie świeci słońce, z 60fps robi się +/- 45fps. Valkyrie Profile 2 nadal błędy graficzne tj. wyjście z portu, do lasu który ma "siatkę" i problem z kolorami. Jutro przetestuję inne gry, np; Outrun i Burnout 3.
  5. Hmmm Trzeba będzie przetestować Soul Calibur 3 i Valkyrie Profile 2 w pierwszej kolejności. Bo to 2 gry na których bardzo mnie zależy, aby działały idealnie.
  6. Alastor84 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    Jaką klawiaturę i mysz do Steam Deck warto kupić, w rozsądnej cenie? Max 300zł.
  7. Alastor84 odpowiedział(a) na Pelipe temat w Kącik Sportowy
    Właśnie z City przegrał wysoko, chyba 6-1
  8. Alastor84 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    Wielokrotnie to robiłem, nie pomogło. Dopiero net z telefonu pomógł (hotspot). Jebana neostrada wlecze się okrutnie i cholera wie co tam się jeszcze "jebie".
  9. Alastor84 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    Miał ktoś problem z pierwszą aktualizacją? W moim przypadku trwa to "wieczność". Zostaje 1 sekunda i nic się nie dzieje
  10. Alastor84 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    Dotarł do mnie Za chwilę testowanie
  11. Alastor84 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    Mój SD już u Niemców. Wczoraj wystartował z Holandii. Więc jest szansa na poniedziałek/wtorek
  12. Alastor84 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    512GB
  13. Alastor84 odpowiedział(a) na Figuś temat w Hardware
    W końcu przyszła kolej i na mnie Zamówienie złożone 16 czerwca. Ciekawe ile dni będę czekał na kuriera?
  14. Alastor84 odpowiedział(a) na Figuś temat w 2D
  15. Alastor84 odpowiedział(a) na Figuś temat w 2D
    Super że będzie dużo trybów dla samotnego gracza. Jasne vs kanapowy/online super jest, ale czasami fajnie pograć "samotnie". Ten extreme mode przypomina mi trochę World Heroes (1/2). 1:38
  16. Alastor84 odpowiedział(a) na Figuś temat w 2D
  17. Alastor84 odpowiedział(a) na Figaro temat w Tekken
    TTT1 i T4 nie były tak efekciarskie. Czytelność walki zdecydowanie lepsza niż w T7. T5 był jeszcze w miarę ok, ale od T6 zaczął się festiwal efekciarstwa.
  18. Alastor84 odpowiedział(a) na Figaro temat w Tekken
    Obawiam się że Japończycy nie dadzą rady zrobić czegoś łatwo "strawnego" dla "zachodniego gracza". Granie "w fabułę" w japońskich bijatykach sprawia że zdrowe zęby zaczynają boleć Grałem jakiś czas temu w DOA6 (story) i mnie odrzuciło pomimo tego że mam jakąś tam tolerancję dla japońskich dziwactw/poczucia humoru itp.
  19. Alastor84 odpowiedział(a) na Figaro temat w Tekken
    Nawet fajnie to wygląda. Pewnie nie zabraknie dziwnych postaci/debilnych przedmiotów itp. Niech zrobią użytek z wypasionych dysków ssd żeby dłużej się grało niż czekało na walkę Wolałbym aby fabuła była taka jak w T4/T5. Fajne rysunki przed pierwszą walką. Krótka pogawędka z rywalem przed końcowym bossem i jakiś wypasiony filmik na koniec. No i ograniczyć te rozbłyski/wybuchy. Walka powinna być czytelna. Gdyby było tak jak w TTT1/T4 to byłoby super.
  20. No cóż Jak to dobrze że kupiłem w preorderze. Za niezłą cenę/bez "biegania" po marketach itp "cyrku". Nie podoba mnie się jednak to co odpierdala $ony. Jasne to korpo, ale zaczynają przeginać, wcześniej ceny nowych gier AAA, teraz konsole. Coś czuję że w przyszłości będzie jeszcze gorzej jeśli chodzi o konsole i gry.
  21. Testowałem. Szału nie ma. Jasne lepsze to niż RetroArch (PS2). Odpaliłem 2 gry, Soul Calibur 3 i Valkyrie Profile 2. W SC3 nadal jest problem z arenami gdzie świeci słońce. Animacja spada z 60fps nawet do 40fps. Wystarczy przejść się kawałek dalej gdzie nie ma "promieni słonecznych" i jest ok (60fps). Chyba nawet na PC nie udało się tego ogarnąć. Próbowałem wielu ustawień i nic. W VP2 po wyjściu z portu (początkowa lokacja) gra ma "dziwne" kolory i "siatkę". Być może grzebanie w ustawieniach coś zmieni. 2022 rok i nadal są spore problemy z emulacją niektórych tytułów. Niektóre zaś działają całkiem fajnie/bardzo dobrze.
  22. Chętnie bym sprawdził, ale mam problem. Nie działa mi Edge na XSX. Nie wiem co robić Jakieś pomysły/dobre rady?
  23. Rzuciłem okiem i jestem bardzo zadowolony Chcę więcej! Mam nadzieję że będzie więcej nr "retro". Amiga/konsole 16bit/Sega Saturn/N64 + Arcade.
  24. Kali nieźle się zmienił, od gościa z techno imprez/parad równości do typowego wujka Zdziśka Mutti jest niskiego wzrostu, więc gdyby przytył/nabrał masy i zapuścił dłuższą brodę to mógłby za krasnoluda w Wiedźminie (film/serial) robić
  25. Rigde Racer 6 nadal niedostępny dla Europy Dobrze że mam płytę, więc można pograć. Ciekawe dlaczego Europa nie może kupić RR6?

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.