Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Alastor84

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alastor84

  1. Trochę "kolorystyka" podobna. No i utwór z tego filmiku (demo) bardzo fajny/klimatyczny, trochę podobny do utworu z "kościelnej lokacji" w Lament of Innocence. Jeśli chodzi o lokacje to jest to wg mnie mix Castlevanii Lament of Innocence z serią Dark Souls. Jest mrocznie/klimatycznie itp Graficznie jak na 1999, bardzo dobry poziom. Teraz mam nadzieję że ktoś wrzuci te demko do sieci.
  2. Co kto lubi. Dla mnie Castlevanie na N64 były najlepszymi Castevaniami w 3D jeśli chodzi o atmosferę/muzykę/lokacje. Jasne były problemy z kamerą/itp. Gra "brzydko się zestarzała". Natomiast Castlevanie na PS2 miały zły/fatalny design lokacji. Lords of Shadow to była/jest fajna gra "akcji", bardzo dobry design lokacji, ale słaba Castlevania jeśli chodzi o atmosferę/muzykę/lokacje/przeciwników). LOS niestety bardziej przypomina "typowe fantasy", nie posiada "klimatu Castlevanii". Jakieś gobliny/trole. muzyka "totalnie filmowa" pasująca do praktycznie każdej "filmowej" gry fantasy. No i lokacje też takie "średnio Castlevaniowe" (z małymi wyjątkami). Castlevania na DC miała być nastawiona na "akcję" przy zachowaniu "szacunku" do serii. LOS to zupełnie inna "bajka". Jako osobna seria ok (a nawet bardzo ok), jako Castlevania niestety nie. Kiedyś dałem się trochę nabrać na te "marketingowe pierd00lenie" o nawiązaniu do Super Castlevanii IV.
  3. Po tylu latach Jeśli chodzi o grafikę to pomimo tylu lat znośnie się prezentuje. No i design lokacji dużo lepszy od Castlevanii "robionych" przez Igarashiego. Szkoda że ta część nie wyszła na DC lub PS2. Widać że to wczesne demo. Niech tylko ktoś to ogarnie i wrzuci ISO
  4. Alastor84 odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Krzysztof "Gucio" Warzycha/Panathinaikos 3x król strzelców. Juskowiak w Bundeslidze dawał radę nie tylko w VLF, ale także w Borussii Mönchengladbach Oczywiście "cyfry" biedne w porównaniu do Lewego, ale i tak cieszyłem się z jego goli Pewnie "aryjczyk" trafi do Premier League, do Manchesteru City, w którym kiedyś grał jego ojciec.
  5. Alastor84 odpowiedział(a) na MEVEK temat w Tekken
    Postać fajna. Super że nowe areny dodają co jakiś czas. Mam nadzieję że w końcu wypuszczą patcha na PS5/XSX. Wiadomo 4K/skrócenie wczytywania się walk(znaczne). Szczególnie na XSX bardzo słabo prezentuje się T7 (nędzne 720p czy może trochę więcej).
  6. Alastor84 odpowiedział(a) na Fenikz temat w PC
    HOTSHOT RACING
  7. Alastor84 odpowiedział(a) na XM. temat w 2D
  8. Alastor84 odpowiedział(a) na MEVEK temat w Tekken
    Nooo Tylko u nas "ładnie" grało się w Tekkena (religijne podejście wręcz). Nie wspominając o liczeniu klatek w czasie rzeczywistym Z customizacją to będzie problem. Wzrostu i twarzy się nie zmieni (konsole), no ale na PC pewnie będzie tego od cholery
  9. Alastor84 odpowiedział(a) na XM. temat w 2D
    No i super. Podoba mnie się że dodają areny z SFA2. Mam nadzieję że posiadacze PS5 dostaną odpowiednią aktualizację. Mam na myśli zdecydowanie szybsze logowanie się do gry/szybsze wczytywanie walk/4K (albo coś w okolicach). Jeśli zaś chodzi o online to fajnie by było gdyby był wybór z kim chcemy grać, np; z PS4/PC/PS5 czy też tylko PC/PS5 (szybsze wczytywanie walk).
  10. Zdecydowanie łatwiej jest dać niską ocenę mało znanej/"indyczej"/"taniej" grze niż "głośnej"/AAA. Niestety wielu redaktorów (nie tylko z PE) z wieloletnim doświadczeniem nie potrafi rzetelnie napisać recenzji/dać odpowiedniej oceny jeśli chodzi o "głośne"/znane/AAA gry lub serie. Świetnym przykładem są 2 recenzje T7. Gra "technicznie" jest słaba/przeciętna. Mam na myśli m.in. niską rozdzielczość na konsolach i przede wszystkim bardzo długie wczytywanie walk. Graficznie też szału nie ma. Oczywiście oceny skrajnie wysokie, 2x 9/10. W porównaniu do poprzednich części np; tych z PS1 i PS2 to jakiś żart. Szkoda tylko że nieśmieszny.
  11. Alastor84 odpowiedział(a) na Fenikz temat w PC
    TRINE 4 VALFARIS
  12. Trochę inaczej się gra. Szału nie ma, ale i tak jest fajnie Miły dodatek Wcześniej Zangetsu był dostępny dopiero po ukończeniu gry (najlepsze zakończenie). Od jakiegoś czasu nie jest to konieczne.
  13. Parę tygodni temu pojawiła się nowa grywalna postać. Fajnie że co jakiś czas dają coś nowego za darmo. Ciekawe kto będzie kolejną grywalną postacią? Klasyczna "Castlevania".
  14. Na rzetelną "ocenę" raczej nie ma co liczyć (chciałbym się mylić). Zresztą nie tylko PE wysoko ocenia "słabe technicznie" gry. Coś czuję że będzie 6 albo 7. Jeśli będzie wyżej to nie przedłużę prenumeraty Takie techniczne "porażki" powinny być wg mnie oceniane surowo, poniżej 5 (1-10).
  15. Nie ma problemów Niektóre gry dostają niezłego "kopa" jeśli chodzi o loadingi Kupiłem SanDisk Extreme Portable 1TB (PS5 i XSX). Polecam. Jedyny minus to krótki kabel.
  16. Mam problem z XSX. Przed chwilą ikonka konsoli zaczęła migać (konsola była wyłączona). Włączyłem konsolę, ale za cholerę nie mogę pada sparować. Wymieniłem baterie na "świeże" i nic to nie dało. Kablem próbowałem i również nie działa.
  17. Prawdopodobnie tak było. KILu zdecydowanie lepiej "testował" sprzęt
  18. Dokładnie. Mam 2 zewnętrzne SSD (PS5/XSX) więc sprawdziłem jak to jest loadingami. Pewnie nie podłączył zewnętrznego SSD do PS5, nie przetestował porządnie, a info pewnie z yt
  19. Po napisaniu recenzji powinien udać się do siedziby CD Projekt i żądać przeprosin/odszkodowania/fantów (które będzie mógł sprzedać na allegro/olx ) ZagraniE w siedzibie CD Projekt to byłoby z pewnością coś fajnego i przy okazji wyświetleń/zysku z reklam też by troszkę było
  20. Alastor84 odpowiedział(a) na mozi temat w HD
    Jakie słuchawki polecicie na dużą głowę ? Do słuchania muzyki/gierek do max 600zł Żeby były w miarę wytrzymałe i głowa/uszy nie bolały po godzinie
  21. Generalnie większość "głośnych tytułów" rzadko kiedy jest oceniana rzetelnie. Ciekawe czy ktoś z redakcji będzie mieć "jaja" i da niską ocenę np; poniżej 5 C2077 (PS4/Xbox One).
  22. Alastor84 odpowiedział(a) na MEVEK temat w Tekken
    Dokładnie MK11 bardzo szybko się wczytuje na PS5. Mam nadzieję że T7/SC6 również dostaną aktualizację. 4K, błyskawiczne wczytywanie. Niestety T7 to techniczna "bieda" w porównaniu do starych części. T5 na swoje czasy prezentował się rewelacyjnie pod względem graficznym i miał krótkie loadingi. T7 na PS5 wczytuje się szybciej niż na PS4, co nie jest zaskoczeniem, ale i tak wolniej niż na PC ("zwykłe" SSD).
  23. Alastor84 odpowiedział(a) na Frantik temat w Soul Calibur
    Dziwne że Ganryu Island (arena Haohmaru) wczytuje się zdecydowanie wolniej niż reszta aren, dodatkowo animacja mocno "chrupie" podczas wczytywania (postacie "vs"). Mam na myśli wersję PC (SSD). U Was też tak jest ?
  24. Alastor84 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    Na PS5 podobnie. Niestety SSD nie pomógł. Jest minimalna poprawa. Szkoda, bo inne gry z PS4/Xbox One zdecydowanie szybciej się wczytują. Prawdopodobnie winny jest silnik gry. Mam nadzieję że patcha na PS5/XSX zrobią który znacznie skróci wczytywanie/poprawi grafikę itp.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.