Chciałem iść do kina, ale jak nawet woke recenzenci z rotten daja oceny w okolicach 5/10, to poczekam na torrenty, mimo, ze poprzedni Supek mi sie podobal.
Film o bohaterce, na którą wszyscy mają wyjebane, granej przez aktorkę, która wygląda jak skrzyżowanie gremlina z crittersem, napisany przez babeczkę która ma na koncie kiepską krótkometrażówkę, wyreżyserowany przez typa, który wypalił się 10 lat temu. No kurwa faktycznie trzeba iść do kina, żeby się osobiście przekonać jaka chujnia z tego wyszła. A można było po prostu zrobić coś z Lobo z kategorią wiekową 18+ i sale by pękały w szwach.
Shen
jedyny dobry superhero movie z baba to pierwsza Wonder Woman, cos nie maja szczescia kobiety do scenariuszy
Josh
Może powinni do pisania scenariusza filmu o budżecie 200mln wybrać kogoś bardziej doświadczonego niż babeczkę z praktycznie pustym portfolio
Shen
Szczególnie, że scenariusz niby oparty na jednym z lepszych komiksów z Supergirl, mieli gotowca a i tak to zjebali xd
Figaro
na ile oceniasz film, shen?
Shen
Chciałem iść do kina, ale jak nawet woke recenzenci z rotten daja oceny w okolicach 5/10, to poczekam na torrenty, mimo, ze poprzedni Supek mi sie podobal.
Sebas
James Gunn ledwo sie rozkręcił i już sie wypalił?Kolejne uniwersum-niewypał od DC. Smutna historia.
Kto by babe oglądał jak nawet cycków nie ma!
Jeez_PS
Oglądałeś, czy ytuber guru tak powiedział?
Josh
Film o bohaterce, na którą wszyscy mają wyjebane, granej przez aktorkę, która wygląda jak skrzyżowanie gremlina z crittersem, napisany przez babeczkę która ma na koncie kiepską krótkometrażówkę, wyreżyserowany przez typa, który wypalił się 10 lat temu. No kurwa faktycznie trzeba iść do kina, żeby się osobiście przekonać jaka chujnia z tego wyszła. A można było po prostu zrobić coś z Lobo z kategorią wiekową 18+ i sale by pękały w szwach.
Sebas
Kazdy chłop musi pokazać goły tors w swoim filmie dla fanów komiksów ale broń Boże, zeby baba wypięła dupe albo pokazała cycka!
funditto
Idę dzisiaj na 20:30 - dam znać czy faktycznie DCU umiera ;)
Chewie
ocena 5/10 na filmwebie nie zachęca, na szczęście mam do obejrzenia jeszcze slopy marvela w tym wysoko oceniane avengers
funditto
Właśnie wracam z kina. Moim zdaniem poziom Supermana z poprzedniego roku. 8/10, a postacie Supergirl, Krypto i Lobo oddane świetnie.