Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Frantik temat w Ogólne
    Bo nigdy, na PS2 było ok, ale nie tak jak teraz :). Oczywiście to moja subiektywna opinia. PS2 to była głównie Japonia i nie ma nawet sensu porównywać z tym co jest teraz, gdzie praktycznie każdy developer robi jakieś gry w klimacie Survival Horroru.
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Frantik temat w Ogólne
    Mowie o PS3/PS4. Tam było słabiutko, z małymi wyjątkami, w porównaniu do tego co jest teraz.
  3. a masz TV 120 Hz z VRR? Jeżeli nie, to masz tylko wybór 4k60 z RT, albo 4k60 stable bez RT z tego, co pamiętam. Tutaj więcej czyli podobnie jak w RE8, albo lecisz targeted 60 z RT (raczje bliżej 45 fps), albo betonowe 60 bez RT. Tryb 120 Hz to pod nowe TV.
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Frantik temat w Ogólne
    Wchodzimy w erę Survival horrorów, takiego przepychu jeszcze nie było nigdy a te nowe silniczki tak pięknie budują atmosferę, ah, wzruszyłem się, aż odpalę RE6, żeby zobaczyć jak źle było z Survival Horrorami jeszcze kilka lat temu .
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Frantik temat w Ogólne
    Szczególnie ładnie prezentują się mordy maszkar ,bardzo podobne do rzeczywistości :D. Dobrze się te preview prezentują, mam nadzieje tylko, że będzie jakiś wybór poziomów trudności. Bo nie wiem czy wytrzymam Dark Soulsowy poziom trudności w tego typu 'cinematic' experiejns .
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w Resident Evil
    Podstawka nie była nigdy przystosowana do TPP, dodano to na prośbę fanów. DLC już tak, i do tego tylko w TPP (nie ma opcji FPP w dlc) dzisiaj zagram to wrzucę opinię.
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Fajne efekty cząsteczkowe itp. może być taki Infamous (który dla mnie był dobrą grą i dawał mnóstwo radochy z latania po mapie), tylko w zupełnie innym świecie.
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Zapowiada się najmocniejsze 7/10 tej generacji.
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w PS5
    Dziwna sprawa, bardzo mało pokazali tej gry przed premierą. Zupełnie inna polityka, niż przy innych grach Sony. Nawet ostatni trailer ma tylko 30 sekund i wycinki ze starych trailerów. Inna sprawa, że ta gra nie potrzebuje reklamy i może po tym, co stało się z Tlou2, są bardziej uważni w trzymaniu embargo.
  10. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS3
    A wiesz, odpaliłem też innego "starocia" Gears of War Ultimate Edition. Procek i grafika 100%, spadki do 50 fps :D. Chodzi gorzej niż Gears 4 i 5. Pamiętam też Arkham Asylum niedawno grałem, scinało w "cząsteczkowych" momentach do 15 klatek (to chyba przez legacy Physix od NVidii). Także betonowe max fps cieszy, nawet w starociach z Halloweenowej szafy :D. To prawda, tutaj nie irytuje temat "companiona", a gram sam, mam wrażenie, że sama się teleportuje i bardzo dobrze. Gram na normalu, jest bajecznie łatwo (na razie) :D.
  11. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS3
    Remake 6 - tutaj musieliby się sporo napracować, tzn. zmienić wszystko razem z lokacjami zapewne :D.
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS3
    Właśnie się zastanawiałem, co tak ciemno :/. Jedyne co mi się bardziej podoba od RE4 i RE5 to strzelanie, tzn. można się poruszać strzelając :D. Wszystko inne to jest krok wstecz w stosunku do 4 i 5, prawda. W 5 to najlepsze było to dlc w posiadłości, po dziś dzień pamiętam, że byłem zaskoczony jakością :D.
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS3
    Gram w to w 2022 z okazji Halloween, broniłem się 10 lat, ostatni mainline Resident do ogrania i po moim ostatnim researchu NAJLEPIEJ SPRZEDAJACEGO SIE RESIDENTA W HISTORII (xDDD, nie wiem jak to się stało i kiedy 14 mln sztuk). Kampania Leona jak narazie (1-2) nawet mocno średnia. Nie ma takiej tragedii, jakiej się spodziewałem :D, nawet chce mi się grać dalej. Takie mocne 6/10, dawno nie grałem w grę ocenianą jako "crap" i jest to miłe zaskoczenie, fajnie się strzela do zombiaków, ale nie wiem kto wpadł na pomysł, żeby zrobić takiego Residenta, mogli to nazwać inaczej, zrobić spinoff, whatever. Jutro zagram w Shadows of Rose, to na bieżąco będę miał porównanie w jak dobrą stronę poszli w ostatnich latach twórcy z Capcoma :D. Na plus optymalizacja, na mocnym PC z roku 2021 trzyma te 120 fpsów w 1440p ultrawide (flawless widescreen, oficjalnego wsparcia brak) i do tego jest bardzo cicho, czyli grafa pewnie na 50% :D.
  14. Nie no system walki nawet jak na tamte czasy był drętwy. TO na pewno nie przejdzie, będzie na 100% coś podobnego do W3, ale może pójdą nieco dalej, bo walka w W3 też jakaś super umówmy się nie była.
  15. Zapowiedzieli dzisiaj Remake W1, właśnie mi się przypomniało o Kotorze Remake, ten projekt jeszcze żyje, ktoś coś wie ?
  16. Dobra gra była. W sumie w erze remake'ów czemu nie. Na pewno gra okrutnie się zestarzała i była też mało popularna na zachodzie, nie wyszła poza konsolami. Z tego co widzę będzie to projekt outsourcowany, oby nie wyszedł potworek jak trylogia GTA :D.
  17. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na 20inchDT temat w Xbox Series X|S
    Kapitalnie się to prezentuje i do tego 4 złote. Myślę, że odpalę day1 :).
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w PS5
    Tak, to będzie taki GOW1 -> GOW2 z czasów PS2. I bardzo dobrze:).
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w Resident Evil
    Bieda, że DLC tylko w TPP, gram w Village na PC K+M i wtedy dużo bardziej mi pasuje FPP. Trochę dziwna decyzja.
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w PS5
    Nie będzie, bo bedzie mnostwo 8/10, jest od dawna nagonka na ten tytul, ze assety z GOW 2018, ze to crossgen itd. itp. Przeczytalem kilka preview i wszedzie przedwstepna ocena to 8,5-9, wlasnie ze wzgledu na ten fakt, ostatnio jest trochę inne podejscie do oceniania, i w sumie bardzo dobrze. Stawiam na max 91-92, co i tak oznacza, że najpewniej będzie to jedyny goty contender w starciu z ER. I najlepiej oceniany ex Sony na PS5. Recki za 10 dni.
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    Z reguły releasy są w tygodniu, a najczęściej piątki, ale w sumie kto wie. Może w ten sposób będą chcieli upamiętnić oryginał.
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    CV właśnie to jest dziwna sprawa, sam w tą część nie grałem, nie wyszła też żadna reedycja na sprzęcie po erze PS2/GC, a jednak wyraźnie została ta część ominięta na rzecz RE4. Według mnie projekt został pominięty i nie ujrzymy remake'u, bo imo powinien się pojawić pomiędzy RE3 a RE4 z racji timeline'u teraz to nie miałby sensu. Ponadto przecieki o DLC do RE8: Praise for the Third Person mode Didn't really cover Mercs They feel the DLC might be setting up RE9, gives more closure for Village 3.5 Hours on their first playthrough (Medium) More "Survival Horror" than the base game Well worth the price for any RE fan Trzecia kropka zwiastuje rychłe RE9 :D. Ma to sens, by teraz jednak wydać coś świeżego, a po RE9 to zobaczymy, stawiam na remake RE5, za 2/3 lata, potem RE X :P. Fajnie, że 3.5h, jak na DLC do RE, to jest zaskakująco długi czas, nie wiem w sumie, czy dlc będzie miał też tryb FPP? Nie doczytałem tego nigdzie.
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    damm
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    Remake wyjdzie 24.09.2023 roku, 22 lata po premierze oryginału na PS2.
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Bigby temat w Ogólne
    Prawda, trochę to podejrzane, z drugiej strony, może po prostu są pewni siebie i nie muszą. Zobaczymy, jak w reckach im wyjdzie. Na razie są piękne trailery i dużo przechwałek :D.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.