Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kącik Sportowy
    Argentyna będzie na wkurwieniu teraz lecieć przez naszych obrońców, może być gruba miazga.
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kącik Sportowy
    Po tym meczy mamy pewne 4 miejsce w grupie xDD, pierwszy raz w historii.
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w PS5
    24h dopiero za mną. Wciąż epicka, coraz lepsza. Gram powoli, dziwne uczucie, że żadnego exa od Sony teraz nie ma w zapowiedzi z datą (nie licze exów third party itp.) i po dużym pokazie gameplayu, taka pustka będzie po GoW jeżeli chodzi o wewnętrzne stajnie Sony. Dziwne uczucie, trzeba czekać na kolejne pokazy, na TGA muszą Spidera wrzucić, minimum.
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w PS5
    Ta gra jest epicka. Sidequesty robię wszystkie, są nawet lepsze niż główna ścieżka, jakość widać tutaj wszędzie, aż wylewa się z ekranu epickość tego świata. Im dalej tym lepiej, 19h, a podejrzewam, że nawet 50% fabuły nie zrobione. Bogowie, giganci, maszkary, zjawy, hafugi, no kurde pięknie jest. Czy to moje GOTY? Nie wiem, na razie Ragnarök vs Elden Ring 51:49, ale zobaczę jak dalej. Nie zapowiada sie na obniżkę formy w 2giej czesci gry, wręcz przeciwnie.
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    W sumie się śmiałem na początku z tego filmiku i animacji, ale jak sobie pomyśle o czym ta gra jest, to i tak jest wystarczające do tej gry, James nie musi mieć 115 animacji, jak Ellie z TLo2, wiadomo, że Bloobery to nie ND. Inne rzeczy się będą liczyć, czyli jak zachowają klimat miasta itp. tutaj mogliby pokazać jakiś gameplay, jak się prezentuje to i tamto, może na The Game Awards coś będzie, zobaczymy.
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w PS5
    Dobra reklama. W kinach na całym świecie puszczają, pewnie trochę dodatkowych egzemplarzy wpadnie.
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    Tak rasiakowo to wygląda (pewnie wczesny build), ale jest dodge, a w Tlou remake nie było xDD. Bloober > ND w rimejki .
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    co to kur** jest?
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS3
    Nie wiem czy zacznę Chrisa kiedykolwiek, muszę sie zastanowić :D. Na razie robię przerwę. Leon ukończony i creditsy poleciały (z tego co wiem to nie ma nawet żadnej dodatkowej misji po przejściu wszystkimi postaciami, więc średnio mi się chce, mogli to inaczej rozegrać) i nie był taki zły, miałem niskie oczekiwania. 6,5/10, jako strzelanka akcji z elementami horroru i motywem zombie. :D. Zdecydowanie najgorszy Resident Evil w jaki grałem, a grałem we wszystkie z numerkami (prócz 0) i kilka spinoffów ...
  10. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w PS5
    No tak, na pewno przeskok technologiczny (dopracowanie to inna bajka, na pewno tutaj był problem, może ze względu na premierę PS4 przy tak dużej ewolucji silnika) z Horizona do sequela, a z Gowa do sequela to inna bajka. Jestem ciekaw czy Death Stranding, który też jest na Decimie też zaliczy taki przeskok w sequelu, bo ciężko mi sobie wyobrazić jak miałby wyglądać :D. Podobnie Spider-Man 2. Silnik z GoWa to wlasciwie ten sam, tylko maksymalnie dopracowany, Decima ma masę nowości, zupełnie nowe modele, oświetlenie itd. itp. Cod do gry jestem w fajna zmiana pacingu, lubię takie klimaty. Dobra robota też z
  11. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w PS5
    Czy ja wiem. Grafika jest ciężka do porównania, bo i klimat gierki jest inny, baśniowy i taki styl pasuje. Na pewno grafika jest bardziej dopracowana, równa, bez błędów. Performance ma też znaczenie i np. w 60 fps to mimo, że FW jest może bardziej zaawansowane technologicznie, to jednak w 60 FPS na premierę wyglądał dużo słabiej niż Ragnarok jeżeli chodzi o jakość obrazu, który w 60 fps i 30 fps i 40 fps i 120 fps wyglada prawie tak samo :D. I to jest zajebiste osiągnięcie Santa Monica.
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w PS5
    Tak zaiste genialny bossfight to był :D. Co do tych elementów i braku sprzętu, ma to nawet swoją nazwę xD. Ragnarok to w sumie bardziej ten gatunek, niż slasher, jak kiedyś. Dla mnie zajebiście :)>.
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Shen temat w Switch
    Zamówiłem kopię po przejściu jedyneczki. Xeno 2 to były słabe Xenoblade'y, może dlatego olali, nie tylko game awards, ale nigdzie nie dostał nagrody goty :D. Ani jednego GOTY w 2017 i 2018 :D. Za to jedyneczka 2, a X 1. https://www.gameawards.net/ Lata 2012 oraz 2015 :).
  14. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w PS5
    No dla mnie po 10h to jest GOTY. Misje poboczne też GOTY, zaliczyłem dwie i zajęły chyba z 4h:). Sequel doskonały, a już gow 2018 uwielbiałem. Czuć wszędzie morze gotówki wpompowane w tę grę. Nie mogę też uwierzyć jak ostry i bogaty w detale jest obraz w 60 fps. Me gusta.
  15. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w PS5
    Tak samo u mnie - sms w piątek, nawet nie zdążyli mi odpowiedzieć na maila kiedy wysyłka i już dzisiaj był DHL pod drzwiami.
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w PS5
    Dokładnie, warto ręcznie:).
  17. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    Ok, widzę. Forza i symulator lotów dostały obie 10, tego nie wiedziałem. To pierwsza gra nie-symulator/ściagałka z oceną 10/10 w gamepassie day1 :D.
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    a co dostało 10 i było w gamepassie day1 :D?
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    Josh Sawyer - szanuję. Na pewno wpada do backloga gamepassowego :). IGN 10 lol. Pierwszy day1 gamepass title z oceną 10 od IGN
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w PS5
    ME dosłało kubek z preordera. Nie prezentuje jakości samej gry :/. Ale nie jest znowu aż tak źle, da się z niego pić i nie jest dziurawy https://www.mediaexpert.pl/gaming/akcesoria-do-konsol/pozostale-akcesoria/kubek-god-of-war-ragnarok :).
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w PS5
    Ten patch z weekendu coś poprawiał, czy tylko dodał język PL? tzn. dubbing :). Na razie nie natrafiłem na bugi, ale jestem w sumie na początku gry dopiero :)>. Raczej nie jest to poziom innych gier premierowych, jeżeli chodzi o bugi
  22. Ukończyłem wątek główny po 60h grania. Fabuła watku głównego i sam wątek głowny to jest jrpgowe 10/10, a final Boss no epicka walka, kilka razy padłem na normalu, mimo Postacie NPC i główny bohater i cała otoczka między postaciami (cutscenki ), to jest fenomen jak dla mnie, świetnie napisane dialogi i wszystkie postacie mają tutaj sens - 10/10 Design świata - ogromne malownicze tereny, 2 tytanów, jest (artystycznie) pięknie, dużo lokacji, wiele unikatowych, poza tym to mocne 9,5/10, odejmując pół punktu za zagubione detale i rozdziałkę Switcha Lite, pograłbym w to w 4k z HDR :). Side content i związany z nim level-gating na story bossów pod koniec gry: Jestem już wyjadaczem jrpgów, również w Xenoblade'a 2 i Torne grałem dużo i ukończyłem. Uważam, że jedynka jest trudniejsza i casual mode bez sidequestów (zrobiłem ostatecznie może 50% z nich, żeby być w miarę on par na głównych bossów, max 3-4 levele poniżej miejscami) jest jak najbardziej sensowne, bo sidequesty, tutaj się nie zgodzę z przedmówcami to jest takie MAKSYMALNIE 3/10. Chodzi o to, że pod koniec gry bossowie bez tego na 100% byliby na czerwono, bez casual mode wtedy nie dałoby się gry przejść, to taki staroszkolny quasi-mmo design, tutaj akurat Xeno 2 już było lepsze, a Xeno 3 (mam nadzieję i z tego co czytałem) już jest naprawdę w porządku. Sidequesty gorsze niż w chińskich MMO z 2000 roku i największa bolączka tej gry. I tak lepiej klepać te sidequesty niż po prostu grindować... System walki - 7/10 mnie się podobał, nie przeszkadzał ( w większości czasu) w grze i poznawaniu świata, aczkolwiek tutaj też widać progres w 2/Torna (tam był trochę problem z tutorialami, ale jak klikło to już szło to ogarnąć i pacing walk był lepszy), gdzie wszystko jest poprawione względem jedynki. Na plus story bossowie jest ich wielu i każdy ma kilka faz. Główny minus, każda walka jest okropnie długa, a niektórzy world bossowie to już przegięcie, walczyłem z jednym ponad mną 6 leveli, walka trwałą 40 minut (expa wpada wtedy 50% więcej, ale i tak stosunek do czasu poświęconego nie jest wynagradzany) :D... Ten system 5 leveli nad postacią radzę się go trzymać, bo szkoda czasu, chyba, że ktoś lubi nie trafiać w stwora 99% czasu i healować niczym bossowie w MMO na początku każdego dodatku, jak party jeszcze nie rozkminia taktyki :D. W grach fabularnych dla mnie to po prostu nie ma sensu i tego się już nie robi. Ogólnie pewnie jakbym grał w 2012 i byłby to mój pierwszy Xeno, to byłaby gra 10/10 dla mnie. Tak jest 9/10, story, świat i bohaterowie to jest top, reszta - średnio. Świetny jrpg, z archaizmami z poprzednich dekad. Teraz Future Connected i 3 :).
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w PS5
    Doceniam Polski dubbing, ale nie rozumiem, po co ktoś miałby go używać, no chyba, że nie widzi napisów (które można sobie powiększyć) :P. Ale fajnie, że dosyć szybko naprawili, jak na obecne standardy wydawania patchy i certyfikacji. Oryginalny voice acting w tej grze to jest jednak GOTY standard. Sama gra - no im dalej tym lepiej, cud, miód dla oczu, uszu i innych zmysłów, będę sie delektował na spokojnie przez kilkanascie następnych dni.
  24. Tak, casual mode dodali w wersji DE. Z tego co sprawdzałem, to tak 50% szybciej się bije mobkow i nie ma tych level gatów, jak w normalnym trybie w jedynce, gdzie ponad 5 lvl juz ubicie jakiegoś bossa było prawie niemożliwe, bo nie można było go trafić. Można spokojnie bić czerwonego lvl 81 lvlem 75 i tyle, ja jakos dociągnę do finału w normalnym trybie, ale parę razy byłem już bliski przejscia na casual, ze wzgledu na grind pod koniec gry, który raczej czeka każdego, kto gra na normalu i nie robił wszystkich sidequestów.
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na XM. temat w PS5

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.