Jump to content

Hi-Fi Rush


Figaro

Recommended Posts

Jest fajowo póki co. Slasher scombiony z Metal Hellsinger. Godzina gry za mną, pierwszy boss pyknięty. Lamie w to w sumie narazie. Za żadną walkę w 1 misji nie zdobyłem Ski, co najwyżej A a ogólnie za 1 misje dostałem B, co za noob. Będzie co poprawiać.

Gra zajebiście wygląda, rusza się i brzmi. Chociaż muza w 1 misji dupy nie urywa. Jest zabawnie, polewka z korpo mocno, postacie są super cool elo elo młodzieżowe, ale dają się polubić.

Trafianie do rytmu i łączenie super combosów, no średnio wychodzi, a może inaczej, wychodzi, ale w ogóle nie czuje żebym to łapał xD Skilla się może nabierze. Nie będę tu wypisywał całej głębi systemu bo wszystko tłumaczy się nam podczas tej pierwszej godziny, trochę jest tych rzeczy. Będzie co poprawiać, kolekcjonować i ogarniać wyzwania bo tych jest od groma z tego co widziałem w kwaterze po 1 chapterze.

Nie chcę się jarać za bardzo bo jest potencjał na niestety dużą generyczność i monotonie później. No ale to wyjdzie w praniu.

Dziwne, że nie chwalili się tym wcześniej, ale jest to miła niespodzianka. 

Nie każdemu przypasi, to na pewno. Obadać można :sir:

Edited by Szermac
  • Upvote 2
Link to comment

Pierwsza godzina ciut męcząca, bo to rozciągnięty samouczek ale póki co sama gra bardzo mi się podoba. Sunset to pierwsze co przychodzi do głowy pod względem stylu ale cała reszta to już inna gra.

Nie jestem wielkim miłośnikiem gier rytmicznych, ale tutaj nie mam większego problemu. Interfejs animuje pod rytm, to samo nasz robot, czy nawet przeciwnicy jak i świat. Wszędzie gdzie spojrzymy tam animacja pod rytm co bardzo pomaga, a jeżeli ktoś dalej ma problem, można uruchomić kolejny dodatek do interfejsu co jeszcze bardziej pomaga w utrzymaniu rytmu.

Zobaczymy jak dalej, na ten moment fajna gra, miła niespodzianka tego wieczoru.

PS. Wygląda bardzo ładnie i działa bardzo płynnie.

Link to comment

Podobno pięknie śmiga na decku, opinie super więc trzeba wspierać devow bo niestety w obecnych czasach coraz mniej takich kolorowych szalonych gierek z dawnym konsolowym sznytem, który niestety ustąpił gierkom robionym od linijki na siłę napinajacych się na fotorealizm

 

 

Screenshot_2023-01-26-10-55-06-30_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...