January 25, 20233 yr Wygląda kozacko, komiksowy sznyt, acton adventure z posmakiem gry rytmicznej, japoński klimat, jest dobrze
January 25, 20233 yr To długo nie będziesz musiał czekać, premiera za kilka godzin Fajnie, zajebista zajawka, kojarzy mi się z gierkami z Dreama.
January 25, 20233 yr Dawajcie znać czy kozackie, bo pokaz świetny, już dodany do wish listy na steam decku
January 25, 20233 yr Oby to nie była jakaś govno gierka na 3h bo dawno żadna gierka shadowdrop nie zrobiła na mnie takiego wrażenia
January 25, 20233 yr Jeszcze Prodigy na liście licencjonowanych wykonawców, Grażyna trzymaj mnie Sunset overdrive + DMC + necrodancer
January 25, 20233 yr Jest fajowo póki co. Slasher scombiony z Metal Hellsinger. Godzina gry za mną, pierwszy boss pyknięty. Lamie w to w sumie narazie. Za żadną walkę w 1 misji nie zdobyłem Ski, co najwyżej A a ogólnie za 1 misje dostałem B, co za noob. Będzie co poprawiać. Gra zajebiście wygląda, rusza się i brzmi. Chociaż muza w 1 misji dupy nie urywa. Jest zabawnie, polewka z korpo mocno, postacie są super cool elo elo młodzieżowe, ale dają się polubić. Trafianie do rytmu i łączenie super combosów, no średnio wychodzi, a może inaczej, wychodzi, ale w ogóle nie czuje żebym to łapał xD Skilla się może nabierze. Nie będę tu wypisywał całej głębi systemu bo wszystko tłumaczy się nam podczas tej pierwszej godziny, trochę jest tych rzeczy. Będzie co poprawiać, kolekcjonować i ogarniać wyzwania bo tych jest od groma z tego co widziałem w kwaterze po 1 chapterze. Nie chcę się jarać za bardzo bo jest potencjał na niestety dużą generyczność i monotonie później. No ale to wyjdzie w praniu. Dziwne, że nie chwalili się tym wcześniej, ale jest to miła niespodzianka. Nie każdemu przypasi, to na pewno. Obadać można Edited January 25, 20233 yr by Szermac
January 25, 20233 yr Ja pograłem tylko chwilkę i bardzo mi się spodobało. Dodatkowo świetnie się to prezentuje, zarówno graficznie jak i w kwestii animacji. Ciekawe jak im wyszło wrzucenie Prodigy do tej gry. Bardzo miła niespodzianka i oby więcej takich tytułów na Xboxie.
January 26, 20233 yr Pierwsza godzina ciut męcząca, bo to rozciągnięty samouczek ale póki co sama gra bardzo mi się podoba. Sunset to pierwsze co przychodzi do głowy pod względem stylu ale cała reszta to już inna gra. Nie jestem wielkim miłośnikiem gier rytmicznych, ale tutaj nie mam większego problemu. Interfejs animuje pod rytm, to samo nasz robot, czy nawet przeciwnicy jak i świat. Wszędzie gdzie spojrzymy tam animacja pod rytm co bardzo pomaga, a jeżeli ktoś dalej ma problem, można uruchomić kolejny dodatek do interfejsu co jeszcze bardziej pomaga w utrzymaniu rytmu.Zobaczymy jak dalej, na ten moment fajna gra, miła niespodzianka tego wieczoru.PS. Wygląda bardzo ładnie i działa bardzo płynnie.
January 26, 20233 yr Duża niespodzianka i potężnie grywalny tytuł. Szkoda że rano trzeba wstać bo jeszcze jeden level bym pocisnął.
January 26, 20233 yr 31 minut temu, Bigby napisał: Na Steamie 99% pozytywnych opinii i TOP10 sprzedaży. Jak wpadnie wypłata to sam dołożę cegiełkę, podobno świetnie działa na deczku
January 26, 20233 yr Podobno pięknie śmiga na decku, opinie super więc trzeba wspierać devow bo niestety w obecnych czasach coraz mniej takich kolorowych szalonych gierek z dawnym konsolowym sznytem, który niestety ustąpił gierkom robionym od linijki na siłę napinajacych się na fotorealizm
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.