Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Bigby temat w Blizzard
    Rzeczywiście offline mode się podobno wysypało po dzisiejszym patchu. Coś podobno modzili przy autosave, żeby nie dupować itemów xD.
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Suavek temat w Kącik RPG
    Mało nim grałem, bo mnie wkurzało, że nie nabija lvla xD. Czułem, że coś tracę. W sumie ciekawy zabieg z nim zrobili, to takie easy mode na początek gry.
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Bigby temat w Blizzard
    Szacun, ja po zakupie i odpaleniu na kilkadziesiąt minut jakoś straciłem zapał, pewnie dlatego, że stosunkowo niedawno grałem Hammerdinem przed DLC. Ile Ci zeszło godzin na taki run? Niedawno grałem i tak nie jest na pewno, po prostu Warlock wymaga balansu. Poza tym to tradycja w takich grach, że nowa postać jest OP przez kilka tygodni, a potem następuje prysznic nerfik.
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Suavek temat w Kącik RPG
    Będzie dobrze, imo nie odkleiło im się z tym mocno i zarządzania jest niby sporo, ale nie jest skomplikowane, jedyne co Ci może poprzeszkadzać, to zbyt wielka potęga jaką zdobywamy dosyć szybko w grze, polecam od razu minimum na Tacticala wejść, wtedy jest przyjemnie. Jednakże tak jak @łom pisał gra ogólnie nie jest trudna, jest po prostu przyjemna na tym Tacticalu. Niżej to wydaje mi się, że sam rdzeń rozgrywki mógłby być nudny.
  5. Chodzi o związki małżeńskie?
  6. To już się stało. AA E33 zdobyło GOTY, gry Segi (one nigdy nie są drogie, ale są fajne i wydawane często) w gazie, setki mocnych gier indie na Steam, wydawnictwo wielkich korpo traci na znaczeniu z każdym miesiącem bardziej i bardziej. Gry nie muszą mieć 9000 animacji podnoszenia ziół, starczy jedna. Pewnie po GTA VI trochę się rynek uspokoi, stagnacja, reuse assetów, fun.
  7. Gry nie muszą być drogie w produkcji, by były bardzo dobre. Jest to szczególnie ważne we współczesnych procesach, gdzie jak ktoś jest na czasie to wie, iż 90% swojej pracy można sobie zautomatyzować, niezależnie od dziedziny. Najlepiej tutaj poradził sobie studia spoza zasięgu największych korporacji, bo albo tworzyły cały pipeline technologiczny od podstaw, albo też poszło u nich łatwiej z tranzycją, przez brak betonu na stołkach w zarządzie. Można wydawać gry komputerowe jak dawniej: A można też tak wydawać gry komputerowe:
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na _mike temat w Pokémon
    Każda wersja językowa jeszcze osobno płatna xD.
  9. Ciekawe jakie tam targety na Bungie i Marathon mają heheh xD. Na razie nieźle im idzie, nowy God of War 67 na meta.
  10. No oni przynajmniej potrafią rozwijać swoją usługę, a nie 7 lat na wydanie patcha z niedokończonymi levelami.
  11. Przecież w oficjalnym info pisali, że część załogi dostanie robotę przy innych wewnętrznych projektach. Jak w każdej firmie są ludzie co coś robili i tacy, co tylko spijali zółtawą śmietanę dawnych sukcesów, wożąc się po biurze z rękami w kieszeni i zwijając 300k USD rocznie przez 7 lat od Pana Sony. Nigdy nie poznamy pewnie szczegółów kto i dlaczego chciał tam zabrać się za Gaasa jako swój pierwszy i ostatni autorski projekt. Nie wierzę, że sam zespół nie miał nic do gadania. Myślę, że są następni w kolejce. Takich leserów to jeszcze nie widziałem.
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na _mike temat w Pokémon
    Fajnie, chętnie pokaże dzieciakom jak kiedyś ładnie wyglądały Poksy.
  13. No własnie co gracze widzieli. Legenda Bluepoint to akurat branżowa zagadka. Oni nawet żadnej nowej mechaniki nie wprowadzili w żadnym remake'u, tylko graficzka i tyle.
  14. Jakie marki miało Bluepoint Games? Ludzie... Oni przez 20 lat nie zrobili gry.
  15. W dobie AI nie trzeba już studiów.
  16. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Widziałeś ostatni trailer Residenta? To nie patrz xD.
  17. Zdecydowanie powinno, zważywszy, że nie ma nowego contentu.
  18. Chyba nie rozumiesz problemu, że to miało wyjść na premierę S2, jak ludzie w to grali, a nie rok później xD. Ale dobre i to, może ktoś miał w backlogu.
  19. Fajnie, fajnie, że już dawno skończyłem...
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    No to rzeczywiście trochę późno się zabrałeś, horrory jednak straszą najbardziej za dzieciaka. No, akurat nie Residenty, bo nie są straszne, ale taki Silent Hill 2 u 13sto latka na pewno wywoływał inne emocje, niż za dorosłego.
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    No to widać teraz dojebałeś wiedzą xD. Czy to znaczy, że nie grałeś w gry? Czy, że grałeś, ale film zepsuł Ci obraz uniwersum?
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Zazdro Panowie, szkoda, że na Yakuza tematach nie ma takich liczb, no ale ten forumek to tak 75% o survival horrorach jest od jakiegoś czasu, to fakt.
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Shen temat w Resident Evil
    Boże, myślałem, że to nowa Yakuza wychodzi, a to tylko ten tasiemiec Rezident.
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Rozi temat w Yakuza
    Skończone, na gorąco fabuła w tej części była naprawdę ok, znałem tylko z recapów, zresztą jak się nie grało, to nic się potem z nich nie pamięta konkretnie, co do zmiany zakończenia rzeczywiscie zaburza to mocno lore serii i nie wydaje mi się potrzebne, no ale cóż, zobaczymy co zrobią z tym dalej. 38/62 trofków, zostały Amony, no i Dark Ties oczywiście, a na deserek, chyba będzie platynowane. Kolejna świetna część, spokojne 9/10 za grę podstawową. Na plus szczególnie rewelacyjny jak dla mnie pacing i system walki Kiryu, szczególnie ten czerwony :).
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Sylvan Wielki temat w Xbox Series X|S
    Nie spodziewałem się, aż taki zły feedback zebrali? W sumie to jednak ma sens, głównie narzekania były na optymalizację np. Na Steam Decka i mniejsze pierdoły, jak kamera, pewnie da się to w miesiąc ogarnąć.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.