Jak nie było, jak było. https://share.google/NFgj0fujaeKhKA274 Po pierwszych plotkach i przeciekach byłem nastawiony sceptycznie, zmiana takiego głównego bohatera nie może zostać przyjęta dobrze. Prezentacja gry całkowicie rozwiała obawy. Umiejscowienie gry w świecie do którego trafiają bogowie z innych mitologii, jest świetnym pomysłem. Dla twórców to ogromny plac zabaw, gdzie mogą popuścił wodze fantazji. Przy okazji jest to powiew świeżego powietrza dla całej serii. Chyba lepiej tego rozwiązać się nie dało, można z tego zrobić spokojnie trylogię i zapewne tak będzie. Podoba mi się wszystko co pokazali, system walki bardziej dynamiczny i efektowny niż w poprzednich częściach, design lokacji, przeciwników, poziom techniczny, wiadomo, najwyższa półka, cutscenki kręcone na jednym ujęciu. Widać że budżet gry jest ogromny. Jedyne obawy, nadmiar rozmów między główną bohaterką, kostką, a wstążką, oby były ciekawie napisane. PS. Ta kostka poruszająca się i walcząca, wygląda tak niedorzecznie, a zarazem śmiesznie i oryginalnie, że oglądając to, mam uśmiech na twarzy.