Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Hubert249

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hubert249

  1. Hubert249 odpowiedział(a) na yasiekk temat w Xbox 360
    a tego nie wiem bo nie gram online
  2. Hubert249 odpowiedział(a) na yasiekk temat w Xbox 360
    1 - właśnie dziwne ale jest tylko jedno ustawienie . 2 - Tak masz w menu Sound i Custom Track .
  3. Hubert249 odpowiedział(a) na yasiekk temat w Xbox 360
    Dla mnie gra to największe zaskoczenie w tym roku grafika i trasy poprostu niszczą kurde nawet Burnout Paradise nie zrobił na mnie takiego wrażenia szkoda tylko , że wczoraj pograłem 2 godziny , dzisiaj godzinke i już jestem w 5 etapie ( na 10 ) . Niestety największą wadą tej gry jest pewnie krótka żywotność . Całość nakręca dodatkowo świetny soundtrack ( 25 wałków ) od rocka , electro po drum'n'bass ( Pandelum ! ) house tam nie uświadczyłem Hiv Przejde mistrzostwa to napiszę więcej w każdym razie moim zdaniem bliżej tej grze do SSXa niż Motorstorm .
  4. Gra skończona . Jak pisałem wcześniej zwisają mi wszystkie rankingi więc do gry podszedłem bez żadnych uprzedzeń i z uśmiechem na ustach . Pierwszy level czy tam prolog z Dark Vaderem w roli głównej pokazuje , że gra ma pazur - fizyka , grafa , za(pipi)isty design i poprostu to , że czułem ten power jaki bohater ma w łapie prawie sprawiły , że usunąłem adres Game Trailers z moich zakładek A dalej jest już tylko lepiej . Cała gra troche "pożycza" z God of War ale moim zdaniem nie jest to wada . Grając w SW najbardziej zawiodłem się na walkach z bosami , są trochę nudne i schematyczne ( piorun ,miecz,piorun,miecz) jedynie walka z Niszczycielem jest zrobiona kapitalnie . Momentam wpienia też kamera ale naszczęście nie jest aż tak s(pipi)a jak w Ninja Gaiden , troche bolą też loadingi . Cała reszta jest zdecydowanie in plus , grę naprawde polecam . plusy : - Fabuła - oprawa A/V - kozackie moce bohatera minusy : - bosowie - dość długi loading po śmierci dla mnie gra na mocne 8
  5. http://www.onlygames.pl/news-rekordowa_spr...ashed-1762.html
  6. Kutwa ten ostatni boss wcale nie jest taki prosty ( albo ja sie starzeje ) , bede musial zostawic gnoja na jutro .
  7. ale jak widać po moim modelu Arcade awarie też się zdarzają ^_^ a pewny jestes, ze to wersja 65 nm ?
  8. Faktycznie walki z bosami mogli trochę lepiej zrobić takie bez polotu są .
  9. pierwszy strzał w pysk to level nr 3 a "nocny" nr 7 to juz ... a zreszta sam zobaczysz
  10. I tak wiadomo ,że na dwa dni przed premierą wszyscy i tak juz będą stali przed sklepami , pozatym tradycja musi być i tak po genialnej trójce przyszła słaba czwórka po słabej czwórce przyszła genialna piątka a po genialnej piątce będzie słaba szóstka , żeby potem była genialna siódemka moge się mylić A co do wersji na 360tke daję swoją głowę , że taka się pojawi .
  11. Po kilku levelach gra zaczyna byc takim God of War w klimatach S-F. QTE to kalka tylko o klase gorsza i ze sto razy mniej brutalne niz w GoW .W grze o dziwo jest sporo skakania po platformach . Słyszał ktoś ile gra ma leveli ?
  12. to są artefakty chłopie .
  13. Właśnie jestem po prawie dwugodzinnej sesji ze Star Wars i cóż tak jak myślałem ocenę na Game Trailers mogą sobie wsadzić. Gra jest na mocne 8 . Grafika prezentuje się super( jestem w drugim levelu w jakimś zrujnowanym mieście i bez kitu design cieszy oko) , muza z filmu potęguje klimat rzeźniczenia latarką do tego zabawa z fizyką ( wyrzucanie przeciwników w przepaść ewentualnie spuszczenie na nich trzech ton żelastwa bądź głazu wielkości samochodu robią robotę ) i ten prolog jako charczący Dark Vader ... Na minus zdecydowanie dlugi loading po śmierci , kamera rodem z Ninja Gaiden no i troche combosy nie teges ( chociaż to może kwestia czasu ) peace .
  14. prorok jakiś no i gitara
  15. Oczywiście ,że nie a jeśli nawet to zaraz wyjdzie jakiś stelth patch i po krzyku . Kolega zakładając ten temat wyraźnie napisał , że nie chce wojen a tu widać forumowe krzykacze znowu drą swoje mordki i wyzywają od złodziej . Trzeba mieć nas.rane w głowie żeby pluć na ludzi ściągających gry ale sami możecie komentować np 4 sezon Prision Break albo muzyczny album którego jeszcze nie ma w Polsce , cwaniaczki .
  16. Hubert249 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Opinie, komentarze - forum, magazyn
    Kotki w avatarach też są bardzo dorosłe
  17. W ogóle jak można jechać po grze znając jedynie demo ? GRID i Forza 2 też miały kiepskie demówki a pełne wersje sami wiecie - miód malina
  18. Dokładnie , ja już parę lat temu przestałem się sugerować ocenami ( oczywiście w crapy z notami 3 olewam ) takie gierki na 7 są naprawdę bardzo dobre . Ja przy Kung-Fu Pandzie i Bournie bawiłem się super chociaż to przecież na 7 . Ja z przyjemnością odpale nowe SW
  19. Hubert249 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Opinie, komentarze - forum, magazyn
    Jasne , że tak piękny poster w fajnym miejscu oprawiony w antyrame lub nawet te takie dwa kawałki plastiku ( nie wiem jak to się nazywa ) wyglądają bardzo dobrze w pokoju gracza . Nikt nie każe wam tapetować ścian jak Mariolka z Kiepskich . Popatrzcie na niektóre HC Roomy ( niechce mi się szukać tych fotek wybaczcie ) Ktoś miał takie postery z Shadow of Collosus w antyramach wygląda to naprawdę elegancko. Do tego fajny kolorek na ścianach ,wypieprzyć meblościanki wstawić stolik rtv plus szafe , wygodną kanape ze dwa fikusy po kontach i ... no własnie coś fajnego na te gołe ściany . Ale jak ktoś nie ma gustu i ciągle plakaty kojarzą mu się z nastolatkami i ścianami od kąta do kąta w posterach to później wypisuje takie pierdoły .
  20. Kurde mój łapie zwiechy jak gram w Grid . Zaczynam sie obawiać Model Arcade edit ---> dzisiaj pograłem ponad 2 godziny w SC IV i zero zwisów , chyba to jednak wina płytki z Gridem
  21. Hubert249 odpowiedział(a) na .:marioo:. temat w Xbox 360
    ja na Energizerach 2700 przechodze ze 3 gry to szatan nie bateria komplecik 4 akumulatorkow plus ladowarke kupilem na promocji w Carrefour za 74,99 . ye yo
  22. Hubert249 odpowiedział(a) na qb3k temat w Xbox 360
    Kurde gra mi sie wiesza na jednym wyscigu ( Open Weels , Europa ) nie wiem czy to wina gry czy plyty . Cala reszta chodzi jak zloto . Polecam
  23. mam xboxa od maja 2008 tylko raz mi sie zawisil podczas grania w GTA IV gdzies kilkanascie dni od zakupu konsoli i potem przez te pol roku juz nigdy , az do czasu kiedy po 7 dniach niegrania ( bylem na wakacjach ) konsola zlapala zwieche po 5 minutach od pierwszego uruchomienia konsoli po urlopie . Focha mi strzelila

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.