Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BRY@N

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BRY@N

  1. BRY@N odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Czuć napięcie w naszej formacji defensywnej
  2. BRY@N odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Jeszcze dużo czasu a równie dobrze mogło być 3-1 dla Albanii. Lepiej niech nasi coś strzelą na 3-1.
  3. BRY@N odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Napastnicy z Albanii lepiej niech nie wracają do kraju
  4. BRY@N odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Jak przegrają pewnie będzie gadanie czemu nie dał Oskara od pierwszego gwizdka. Widać że chłopak jest w gazie.
  5. Z tego co ja czasem widzę na tych stronach z promocjami to raczej tak.
  6. Teraz masz promocje w Media https://mediamarkt.pl/pl/product/_konsola-sony-playstation-5-pro-2tb-1485322.html Ogólnie taniej było przed świętami o jakieś 200-300 zł ale to na każdym modelu konsoli. Czasem coś można taniej wyrwać ale raczej nie z polskiej dystrybucji.
  7. BRY@N odpowiedział(a) na Ukukuki temat w Seriale
    To nowy Blade?
  8. BRY@N odpowiedział(a) na MYSZa7 temat w Graczpospolita
    RoboCop: Rogue City PS5 Widziałem rożne opinie na temat tej gry ale ja po tych 2-3 godzinach grania jestem pozytywnie zaskoczony. Wiadomo, że jest to raczej taki średniak ale eliminowanie przeciwników daje dużo frajdy, ręka noga mózg na ścianie jak pójdzie headshot. Sama gra wygląd przyzwoicie, miejscami jest też możliwość zniszczenia otoczenia. Po Detroit widać, że potrzebuje twardej ręki sprawiedliwości. Zobaczymy jak będzie później ale na tę chwilę wrażenia pozytywne.
  9. BRY@N opublikował(a) a status w BRY@N
    Teraz zaklęcia będą rapowane
  10. BRY@N odpowiedział(a) na jimmy temat w Kącik Wyścigowy
    Jak z tą trudnością? Jest trudna czy nieuczciwa, gdzie jakbyś dobrze nie jechał i co byś nie robił zawsze jednego będziesz miał przy dupie?
  11. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Nie no ja już za rok 40
  12. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    @kanabis już kiedyś pisałeś o tym, że maraton na 42 urodziny. Ja nastawiłem się na 40 ale jak mi się nie uda to kradnę pomysł z 42 urodzinami bo będzie więcej czasu na przygotowanie
  13. No to teraz już wiem czemu mi się wydawała dziwna
  14. BRY@N odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Astro's Playroom PS5 Z racji tego, że lubię platformówki i potrzebowałem czegoś lżejszego po Wiedziminie na szybko odpaliłem Astro's Playroom i mimo tego, że było to krótka przygoda to całkiem przyjemna. Sam pomysł na taki daromowy dodatek do konsoli to strzał w dziesiątkę. Na wszystkich czterech poziomach są odgrywane scenki z poszeczóglnych hitów, które miały premierę na kosnolach Sony i na prawdę ciężko czasem się nie uśmiechnąć pod nosem jak widzi się te boty udające postacie z innych gier. Prezentacja możlwiości pada też na plus, jednak przy kierowaniu rakietą przez wychylanie pada miałem flashbacki z Heavenly Sword gdzie trzeba było sterować strzałą. Ogólnie to akurat nie dla mnie i jeszcze mechanika sterowania kulą po lodzie to coś czego nie lubię w grach. Po za tymi dwoma rzeczami naprawdę bardzo przyjemnie się grało i nawet zachęciło do zakup Astro Bota.
  15. BRY@N odpowiedział(a) na Square temat w PS5
    #116 Astro's Playroom Szybka i przyjemna platyna, wszystko wpada praktycznie samo. Fajnie pomyślane jest to, że dane poziomy podzielone są na 4 części i możemy wybrać fragment do którego chcemy wrócić, bez konieczności wałkowania całego poziomu.
  16. BRY@N odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Czasami tv w weekendy mocno okupowany, dlatego kupiłem podobno dobrą alternatywę żeby pograć chwilę w spokoju
  17. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    No właśnie jak oglądałem to coś kojarzyłem, że pisałeś że będziesz na tych mistrzostwach. Szkoda tego 4x400m kobiet. A to co wygrało na 60m kobiet przez płotki to na żywo też wygląda jak chłop?
  18. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Skąd ja to znam w tamtym roku umierałem na półmaratonie w marcu i myślałem po co mi to było a i tak później zapisałem się na wrzesień na półmaraton. Czas naprawdę zacny
  19. BRY@N odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Dodatki do trzeciego Wiedzmina "Serce z kamienia" i "Krew i wino" Pierwsze w kolejności było "Serce z kamienia", które rozgrywa się na tych samych terenach co podstawowa wersja gry ale wprowadza kilku ciekawych bohaterów i rozwija postać Pana Lusterko, który jak się okazuje nie jest tylko dużo wiedzącym bywalcem wioskowych karczm. Wszystko zaczyna się od zlecenia Olgierda von Evereca, którego banda wygląda jak wyjęta z ekranizacji Ogniem i mieczem. Mamy zabić potwora grasującego w kanałach Oxenfurtu, który jest wielką ropuchą, jednak po jej pokonaniu okazuje się, że był to przeklęty ofirski książę i Geralt zostaje zabrany na statek zmierzający do Ofiru żeby tam zawisnąć albo stracić głowę. Tu cały na biało wjeżdża Pan Lusterko a właściwie Gaunter o'Dim, który składa Wiedzminowi propozycję nie do odrzucenia i Geralt zostaje wplątany w rozgrywkę pomiędzy Panem Lusterko i Olgierdem von Everecem. Dodatek nie jest długi ale dużo się dzieje, misje są zróżnicowane i ciekawe. W jednej z nich musimy wziąć udział w próbie obrabowania skarbca a początek jest jak z jakiegoś Ocean Eleven. Całość mocno nawiązuje do legendy o Panu Twardowskim i na prawdę mocno trzyma poziom gdzie nawet dzieciaki w wiosce śpiewające "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą.." zachęcają żeby zatrzymać się i posłuchać do końca. Dodatek "Krew i wino" przenosi nas do księstwa Toussaint, które już w książkach było opisywane jako miejsce jak z bajki. Mimo tego, że na wejście musimy ubić cyklopa atakującego jakąś wieś, to po przejechaniu krótkiego odcinka do zamku po tej kolorowej krainie ma się wrażenie sielskiej atmosfery. Jednak w czasie późniejszej eksploracji im dalej od zamku tym więcej się dzieje i nie jest już tak spokojnie. Głównym zadanie Geralta jest odnalezienie Bestii z Beauclair. Szybko okazuje się, że bestią jest wampir wyższy, jednak sprawy trochę się komplikują gdy dowiadujemy się, że jest on znajomym naszego starego druha Regisa. Samych głównych misji nie jest dużo ale mamy kilka misji pobocznych i zleceń wiedzmińskich. Możemy też ulepszyć nasz ekwipunek do poziomu arcymistrzowskiego. Doatek wprowadza też opcję rozwijania mutagenów, które dają dodatkowe atuty w walce. Ogólnie cieszę się, że w pewnym momencie nastawiłem się na robienie wszystkich rzeczy pobocznych a główny wątek zostawiłem na koniec. Dzięki temu wszystkie misje główne robiłem jedna po drugiej i fajnie się to wszystko układało, jakbym grał w jakąś grę single player a nie RPG. W historii jest kilka zwrotów akcji i pod koniec w Toussaint mamy bardziej horror niż bajkę, chociaż mamy też możliwość trafić do Krainy Tysiąca Baśni. Tu mnie całkowicie rozłożyła Dodatki tworzą spójną całość z podstawową wersją gry i na prawdę warto w nie zagrać i koniecznie w takiej kolejności jak wychodziły. Na tę chwilę kończę przygodę z Geraltem ale liczę na ten zapowiedziany dodatek, bo mimo w sumie 140h na liczniku to dalej bym chętnie towarzyszył Wiedzminowi w kolejnych przygodach.
  20. Też właśnie kończyłem dodatek Krew i wino. Rozwaliło mnie w krainie z bajek
  21. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Przy każdym tempie udaje wam się utrzymać taką dobrą kadencję ? Przy wolnym bieganiu to siłą rzeczy będzie niższa kadencja.
  22. BRY@N odpowiedział(a) na MYSZa7 temat w Graczpospolita
    Ori and the Blind Forest Switch Zacząłem grać ale to będzie takie granie z doskoku, także nie wiem kiedy skończę. Mimo to po początku gry dalej czuć że to jest jednak poziom top jeśli chodzi obrazie gry no i ta oprawa robi robotę.
  23. BRY@N odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS5
    Czyli ogólnie do takiego zdalnego grania w domu sprzęt się sprawdza ? Mam dobrą okazję żeby kupić a przydało by mi się coś do grania zdalnego jak dzieciaki okupują TV. Na laptopie różnie to działa, na iPadzie całkiem fajnie ale dźwięk nie idzie przez pada i trzeba kombinować ze słuchawkami.
  24. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Ja korzystam właśnie z tych sugestii, tym bardziej, że czasem mi się coś przesunie w tygodniu i mogę sobie te szybsze/mocniejsze treningi dostosować. Na długie rzadko patrzę bo maksymalnie to proponuje wybieganie około 1:05h ale też się przydaje bo ma fajny wskaźnik do pilnowania tętna
  25. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Chyba też muszę nad czymś takim pomyśleć. Ogólnie miałem plan jak w tamtym roku takie mocniejsze przygotowania zacząć dopiero koło końca maja/początku czerwca ale wtedy trochę za mało mi wyszło tych długich wybiegań bo za późno zacząłem zwiększać objętość. Lecę też na tych podpowiedziach z Garmina i takie szybie i mocniejsze treningi całkiem dobrze tam wychodzą.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.