Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Te koncepty postaci przywodzą na myśl nieco zapomnianą bijatykę tj. Bloody Roar, a tak poza tym w zeszłym roku wyszły już dwie gry bazujące na kultowej chińskiej czytance "Wędrówka na zachód" takie jak Monkey King(3d), czy Unruly Heroes(2d). W sumie Dragon Ball też  mocno się na tym opierał, czy gra Enslaved od NT. Można wychwycić w trailerze sporo smaczków jak ktoś kojarzy temat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, XM. napisał:

No Ja tu nie widzę w ogóle soulsow

 

Godzinę temu, XM. napisał:

Sekiro 2

:kaz:

 

Sama gierka wygląda obiecująco, zwłaszcza graficznie, ale jak skręci to za mocno w stronę soulsowych mechanik (po zgonie dotrzyj na miejsce i podnieś kapsle czy coś, czaj się z ciosem piętnaście minut bo będzie źle i tak dalej, wiemy o co chodzi) to spasuję. Fajnie by było, gdyby był to rasowy slasherek z domieszką zbiorowych walk, ale w trakcie oglądania gameplayu miałem wrażenie, że to będzie kolejna wariacja na temat gierek od From. Zobaczymy.

 

Tym niemniej graficzka świetna, a i sam fakt pokazania długiego gameplayu wypełnionego mięskiem zasługuje na pochwałę, bo od tych CGI mających z grą tyle wspólnego co frosti z MENSA można dostać co najmniej zgagi, a co najwyżej gejmingowej sraczki.

Odnośnik do komentarza

Nie czepiam się, po prostu formuła From wyczerpała się dla mnie już dawno i średnio mnie bawi. Nie każda gra musi być dla każdego i nie mam z tym problemu - jeśli komuś się to podoba to droga wolna, nikt nie broni bawić się dobrze. To nie CW, fun is allowed.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SlimShady napisał:

Chociaż Zbysław tak gada, a w takim DMC chyba trzeba poziom zacząć od nowa po wtopie.

Niekoniecznie, możesz sobie użyć respawna od razu i wracasz do akcji w miejscu zgonu jak masz taką fanaberię.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

Niekoniecznie, możesz sobie użyć respawna od razu i wracasz do akcji w miejscu zgonu jak masz taką fanaberię.

Tylko pytanie, czy boss nie jest wtedy napoczęty i zamiast pełnego paska zdrowia, ma np. tylko połowę.

Nie lubie czegoś takiego, że przechodzę cały poziom, docieram do bossa, a później muszę zaczynać wszystko od nowa. To jest jeden z powodów dla, których nie toleruje rogalików chociaż w DMC rozchodzi się o restart poziomu zamiast całej gry.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, SlimShady napisał:

Tylko pytanie, czy boss nie jest wtedy napoczęty i zamiast pełnego paska zdrowia, ma np. tylko połowę.

Nie lubie czegoś takiego, że przechodzę cały poziom, docieram do bossa, a później muszę zaczynać wszystko od nowa. To jest jeden z powodów dla, których nie toleruje rogalików chociaż w DMC rozchodzi się o restart poziomu zamiast całej gry.

Jest napoczęty. Chyba od trójki masz trzy możliwości - restart kompletny, użycie Continue (czyli cofka na początek lokacji i zachowany progress do tej pory) albo użycie orba/orbów do natychmiastowego revive'u, wtedy wszystko zostaje tak, jak było trzy sekundy temu (oprócz paska zdrowia postaci i DT) - jak pobiłeś bossa do połowy zdrówka to po revive będzie miał pół zdrówka.

 

Tak jak pisałem wyżej, mi osobiście Soulsy i ich klony się przejadły, tak zwyczajnie. Najwyżej nie kupię gierki jeśli okaże się, że jednak jest to formuła From i tyle, a że inni ludzie będą się przy niej dobrze bawić? Jak dla mnie spoko. Wolałbym jednak szybką gierkę akcji, po prostu.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Już rychtujcie się na szybką premierę. ;)

 

Przypominam, że ten action jRPG Granblue Relink, Project Awakening (CyGames) czy Lost Soul Aside jeszcze nie wyszły i nawet nie mają przybliżonych dat premier. :D A przecież te gry też miały piękne zwiastuny z pokazem "rozgrywki"

 

Ten Wu Kong jak wyjdzie to najwcześniej pewnie za 3-4 lata. Na razie to tylko pokaz technologii/skillsów chińskich developerów. Wygląda fajnie, ale zero podjarki póki co.

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...