Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BRY@N

Użytkownicy

Treść opublikowana przez BRY@N

  1. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Goniłeś węgierskiego Kenijczyka czy inny dystans biegłeś?
  2. BRY@N odpowiedział(a) na MYSZa7 temat w Graczpospolita
    Black Myth: Wukong (PS5) Lubię takie dalekowschodnie klimaty także oby tylko wszystko inne dobrze siadło i ciekawe jak poziom trudności i system walki wypadnie w porównaniu do Stellar Blade, które ostatnio skończyłem.
  3. BRY@N odpowiedział(a) na Square temat w PS5
    #119 Ratchet & Clank Rift Apart Szybka i przyjemna platyna, wszystko praktycznie wpada samo chociaż niby teoretycznie jest jedno trofeum do przeoczenia. Wszystko co jest do zrobienia i zebrania możemy zrobić w trakcie grania fabuły. Tylko dwa trofea wymagały mojej większej uwagi. Pierwsze dotyczy zbieranie ukrytych pluszowych miśków, jest jeden na każdą planetę. Miśki nie są jakoś specjalnie poukrywane jednak na początku nie wiedziałem, że trzeba je zbierać i nie ma żadnej informacji czy na danej planecie już go znaleźliśmy ale jakby wiedział od razu, że mamy ich szukać to by udało się je zebrać podczas misji związanych z fabułą. Drugie dzbanek na który musiałem poświęcić dodatkowy czas po prostu zrobił mnie w ch***. Według opisu trzeba było daną bronią odbić pociski, które zabiją przeciwników czyli nic skomplikowanego, tylko nazwa broni wprowadza w błąd. Czekałem całą grę aż pojawi się dana broń do wykpienia w sklepie a okazało się, że jedna z broni przy maksymalnym ulepszeniu zmienia nazwę. Znowu gdybym wiedział to zaoszczędził bym ze 2 godziny grania a tak całość do platyny zajęła mi około 21 godzin. Trofeum, które można przeoczyć wymaga zabicia 5 duży dinozaurów, których jest ograniczona ilość w całej grze, jednak żeby go nie zdobyć trzeba się bardzo postarać.
  4. BRY@N odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Ratchet & Clank Rift Apart Platformówki to jeden z moich ulubionych gatunków gier, jednak w erze PS2 byłem raczej team Jak & Dexter i Sly Cooper. Ratcheta jakoś nigdy wtedy nie sprawdziłem bo wydawała mi się taką podróba Jaka ale ze strzelaniem. Do serii przekonałem się na PS3 gdzie trochę nadrobiłem zaległości. Później na PS4 Ratchet & Clank wpadł już obowiązkowo i już wtedy ta gra wyglądała niesamowicie. Ratchet & Clank Rift Apart jest jak interaktywna animacja, jakby spojrzeć parę lat do tyłu to niektóre duże animacji nie miały takiej grafiki. Modele głównych postaci są bardzo szczegółowe i przy zbliżeniach robią wrażenie. Fakt, że wygląd planet jest trochę nierówny, niektóre potrafią zachwycić ilością szczegółów i detalami a inne są trochę za monotonne. Dodatkowo mały minus za miejsca, w które teoretycznie powinno się wejść bez problemu a są tam niewidzialne bariery. Sama rozgrywka raczej bez zmian czyli trochę platformówki i trochę strzelania z potężnego arsenału Ratcheta i Rivet, bo tym razem sterujemy dwoma Lombaksami na zmianę. Broni jest naprawdę dużo i chociaż ja starałem się tak grać żeby na wszystkich mieć maksymalny poziom ulepszeń to i tak nie da się przejść gry z jedną spluwą bo ilość amunicji jest na tyle ograniczona, że niejako wymusza korzystanie z całego arsenału bo czasami przeciwników do odstrzelenia jest naprawdę dużo. Clank też ma swoje fragmenty trochę na wzór Lemmingów gdzie musimy doprowadzić klika jego kopii do wyjścia z danej lokacji ale po drodze jest kilka łamigłówek do rozwiązania. Jest jeszcze mały robocik, którym walczymy z wirusami komputerowymi, i mimo że jest to głownie strzelanie z poruszaniem się po różnych płaszczyznach to jest to fajnie urozmaicenie. Całość skończyłem w około 20 godzin i mimo, że jest to podobny czas do poprzedniej części, co sprawdziłem bo poprzednia część wydawała mi się bardziej rozwleczona. Tutaj nie miałem takiego wrażenia ale pewnie dlatego, że było mało skakania pomiędzy planetami, wszystko dało się zebrać i zrobić praktycznie przy pierwszej wizycie na danej planecie. Jeszcze warto wspomnieć o tym czym się chwalili twórcy, czyli wykorzystaniu przepotężnej mocy dysku SSD w PS5. Można się z tego śmiać ale z ciekawości sprawdziłem i od wybrania ikonki gry w menu konsoli do momentu kierowania postacią mija tylko 20s, także za to też duży plus dla twórców. Grę jak najbardziej polecam tym bardziej, że polski dubbing znowu daje radę. Chciałbym więcej takich gier.
  5. BRY@N odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Mialem już nic nie kupować ale na Astro Bota była promocja i miałem kupon na allegro i Wukong też się trafił w dobrej cenie a skubany trzyma cenę. Musze przestać obserwować różne oferty bo jak widzę że jest okazja to aż szkoda nie kupić
  6. BRY@N odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w PS3
    Patrząc po ND to im mieli trudniej to działali lepiej. Trochę się rozleniwili przez to łatwe programowanie.
  7. Trzeba było kupić przed świętami za 1650zł
  8. Zrobią pozycję nr 6 z listy pierwszego X i kupuje Series S o ile będzie do kupienia cyfrówka.
  9. BRY@N odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Może trzeba iść z duchem czasu i założyć temat "Prawie ukończyłem" a dopiero później "Przeszedłem na YT"
  10. BRY@N odpowiedział(a) na Daffy temat w PC
    Z jednej strony dobrze, że wyszło co jest podobne do 3 z drugiej strony boję się do tego siadać bo pewnie wsiąknę na dobre.
  11. Granie w gry to nie hobby odcinek 3459. Niektóre komentarze to gorszy beton niż wyborcy pisu. https://www.facebook.com/100044609041510/posts/pfbid08otqD8mVVVp2ebGgQoCamVSc1tmKJgZGD5JShmryuuiW8jiW4t258SingyyyGB39l/
  12. Bardziej mi chodziło o to, że znowu będzie ciężko z jedzeniem bo chyba tu był największy problem
  13. Czytam Hyde park i piszesz @Perez że Extreme Party 5 września. Nie mówiłeś rok temu, że chcesz uniknąć kolizji z innymi większymi imprezami? 5 września to znowu nocny półmaraton Praski. Chyba, że w tym roku impreza nie w stolicy.
  14. Może myśli, że jego zdjęcia to też AI
  15. Może jest gdzieś mod zmieniający Wiedźmina 3 w Wiedźmina 2 jak masz taki sentyment
  16. BRY@N odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    No miał być film
  17. BRY@N odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Mogli by zrobić nowego Sly'a tym bardziej, że mogli by teraz z grafiką poszaleć.
  18. Jak ja niedawno grałem to w życiu bym nie powiedział, że ta gra ma 11 lat. Fakt, że grałem na PS5 a nie na PS4 i nie mam porównania ale na piątce wygląda bardzo dobrze.
  19. Hybrydy mają swoje plusy, przy ostatnim tankowaniu średnie spalanie z prawie 800km wyszło mi 4,58. Tylko nie jeżdżę po autostradach i jeżdżę raczej przepisowo.
  20. Ghostrunner dobry przykład, po pierwszym kontakcie gdzie nie mogłem przejść 3 pierwszych przeciwników wywaliłem z dysku. Dałem jej drugą szansę i ogarnąłem cały system co skończyło się platyną i kupnem DLC. Przymierzam się teraz do drugiej części. Czasami danemu tytułowi trzeba poświęcić trochę więcej czasu na wejściu ale później docenia się pewne rozwiązania.
  21. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Może faktycznie jakiś wybrakowany egzemplarz. Jak się czyta to często ludzie narzekają na różne marki a drudzy z kolei biegają w 5-6 butach z tej firmy i nie mają zastrzeżeń
  22. Ja po wymianie już nie mam problemu. Stary po prostu padł bo nawet odłączony po naładowaniu nie trzymał tych 12V.
  23. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Ja ostatnio sprawdzam buty na https://www.zalando-lounge.pl Trafiają się tam niezłe okazje tylko szybko się wyprzedają. Pegazusy 41 kupiłem za 350zł, są teraz 39 za 319 ale raz były za 240zł.
  24. BRY@N odpowiedział(a) na Ölschmitz temat w SpartakuS
    Ciekawe jak z wytrzymałością takich butów. Ja mam ciekawy przypadek z Asicsami. Miałem dwa razy Gel-Cumulus 24 i zajebiście mi się w nich biegało, czuć było amortyzację i ogólnie były bardzo wygodne. W tamtym roku znowu chciałem je kupić ale już ich nigdzie nie było i gdzieś przez przypadek rzuciły mi się w oczy model Gel-Glorify 6. Wyglądały identycznie jak te Cumulusy i znalazłem info, że to jest ten sam buty tylko pod inną nazwą. Jak je założyłem w domu to były ok i je zostawiłem, tylko już po kilku bieganinach okazało się, że to nie jest to samo. Jak je tylko założę to nie czuć żadnej amortyzacji pod nogą, gdzie w Cumulusach gdzie mam już wybiegane ponad 800km dalej czuć amortyzację po założeniu. Nie wiem czy też przez te buty nie mam w tym roku problemów z rozcięgnem, których w tamtym roku nie maiłem a biegałem więcej. Wczoraj zamówiłem Pegasusy 41 a te Glorify zostawię już chyba tylko do biegania po lesie. Także z wyglądu niby to samo ale według mnie wykonanie dużo gorsze.
  25. BRY@N odpowiedział(a) na Plugawy temat w Graczpospolita
    Pierwsza z lewej trochę Xeną zalatuje

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.