Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nastała Era Semi Remastera. Miernoty zalewają rynek. Remastery na półgwizdka, one day patche wielkości samej gry. Co więcej nas czeka? Niedojebane BF 2042, Diablo 2 z graczami czekającymi w kolejce do serwera, GTA niszczone w sieci. Czyżby Redzi ze swoim Cyberpunk przetarli gówno scieżkę dla reszty? Gry od dawna były łatane na premierę, ale mam wrażenie, że w ostatnich dwóch latach szambo wybiło. Możecie sobie tu dyskutować i narzekać na Growe Szambo.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Plugawy napisał:

Nastała Era Semi Remastera. Miernoty zalewają rynek. Remastery na półgwizdka, one day patche wielkości samej gry. Co więcej nas czeka? Niedojebane BF 2042, Diablo 2 z graczami czekającymi w kolejce do serwera, GTA niszczone w sieci. Czyżby Redzi ze swoim Cyberpunk przetarli gówno scieżkę dla reszty? Gry od dawna były łatane na premierę, ale mam wrażenie, że w ostatnich dwóch latach szambo wybiło. Możecie sobie tu dyskutować i narzekać na Growe Szambo.

 

to wszystko brzmi okropnie, ale pominąłeś

 

poprawność politycz w moich grach

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

CyberPunk 2077 miał być tym alarmem dla wydawców że wydawanie niedorobionych gier nie przejdzie (przynajmniej tak na twitterze pisali xd ). Co mnie mega irytuje to brak optymalizacji niektórych dużych gier na PC a co za tym idzie wymagania sprzętowe z dupy. Przykładowo FH4 działa elegancko, FH5 jak gówno, The Evil Within 2 ma problemy a obok RE2 Remake śmiga idealnie. A najbardziej śmieszą mnie wszyscy recenzenci którzy zarzekali się że nie będą przymykać oka na problemy techniczne, ale oni pewnie grają w jakieś specjalne wersje gdzie wszystko działa idealnie.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Pupcio napisał:

Dziękujemy Figaro że poruszyłem ten temat, oczywiście masz rację. Jak pomyślę że muszę grać jakąś rudą babą (pewnie lezbijka  :) ) w horizonie zamiast jakimś fajnym umięśnionym chłopem to mi się robi niedobrze!

 

Granie kobietą w poniższym przypadku by nie dało takiej satysfakcji

 

Spoiler

mass-effect-mass-effect2.gif

 

2 minuty temu, Faka napisał:

 

W pieniążki. Dlatego recenzje są, jakie są w większości przychylne. 

 

Albo oceniają grę z perspektywy, że "jak wyjdzie patch za kilka dni to gierka zasługuje na 8", wiec daje 8 bo drugiej recki nie będzie.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Plugawy napisał:

Nastała Era Semi Remastera. Miernoty zalewają rynek. Remastery na półgwizdka, one day patche wielkości samej gry. Co więcej nas czeka? Niedojebane BF 2042, Diablo 2 z graczami czekającymi w kolejce do serwera, GTA niszczone w sieci. Czyżby Redzi ze swoim Cyberpunk przetarli gówno scieżkę dla reszty? Gry od dawna były łatane na premierę, ale mam wrażenie, że w ostatnich dwóch latach szambo wybiło. Możecie sobie tu dyskutować i narzekać na Growe Szambo.

Szambo jest, bo graczej zajadaja gowno ze smakiem i jeszcze prosza o dokladke. Wystarczy sobie wejsc do tematu gta trilogy czy cyberpunk na forum psxextreme.

Odnośnik do komentarza

Gracze, to jest dosłownie wymarzona klientela dla każdej gównokorporacji. Granice były przesuwane już od dawna, ale teraz nawet nie zostało nic do przesunięcia...no może oprócz rozklekotanej miednicy graczy. Jakby nie istnieli, to trzeba by było ich wymyślić.

Nawet mam takie przeczucie, że w niedalekiej przyszłości może dojść do drugiego krachu, ale żeby tak się stało, to ktoś musiałby dać im do zrozumienia, że tak nie będzie, ale to trzeba zrobić coś więcej niż wystawić 0 na meta, a za rok powtórzyć ten sam błąd i kupić kolejne NBA w pełnej cenie obsrane mikrotransakcjami.

Jakby tak zobaczyli, że kasa się nie zgadza, któryś rok z rzędu, to może doszłoby do większych refleksji niż "bardzo nam (nie)przykro".

Oczywiście pseudodziennikarze też się do tego walnie przyczyniają, bo jak można wystawić 10/10 grze, która kurwa ledwo działa. No, ale przynajmniej gierka była za darmo i może sobie postawić kolekcjonerski bidon z logiem gry na półce. Internet też dużo zepsuł, dał im zbyt duże pole do "popisu", a teraz to wykorzystują jak mogą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak np za remake'ami starych gierek jestem jak najbardziej (medievil, crash, residenty) tak ten bum na remastery to straszna patola. Patche? No spoko zarzucam remastera ostatnio anal wake. Mysle sobie, o do remasterka to z pincet mega bedzie do sciagniecia. A tutaj kurwa 21gb :pawel: 

 

Chcem remake dino crisis. Ruchaj mnie capcom

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...