Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

devilbot

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. devilbot odpowiedział(a) na Daffy temat w Switch 2
    Doskonały tytuł na lato i granie z doskokou. W dodatku atrakcyjny cenowo. Nintendo to wie jak zapewnić cudowny początek lata.
  2. devilbot odpowiedział(a) na Daffy temat w Switch 2
    Dzisiaj sobie skończyłem najtrudniejszą ścieżkę czyli górną i prawdziwe zakończenie. Ależ to jest przyjemna gra. Jeszcze zostały 3 etapy do odblokowania. To mój wynik i ścieżka: Tych dodatkowych challengy trochę jest. No i trzeba zdobyc też wszystkie medale na normalu żeby odblokować poziom Expert.
  3. devilbot odpowiedział(a) na Daffy temat w Hardware
    Asus już dawno miał takie sprzęty ale nie na steam os
  4. devilbot odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Jak ktoś chce tanio i nie ma żadnych wartości moralnych to kluczykarnie już mają GTA 6 po 280zł. Obstawiam że będzie jeszcze taniej i w okolicach premiery to będzie 250 zł.
  5. Zaraz się okaże że nic nie zamkną a schreier pisze i gada bzdury i zmienia zdanie jak chce Zwykła nagonka na Xboxa
  6. devilbot odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Tak, a jeszcze wszyscy bohaterowie i przeciwnicy w sumie też mają swoje przemiany w formę ouroboros, która przypomina dawne anime czy seriale jak kamen rider czy karas
  7. Widziałeś jak to surowo wygląda? I wyszło na wszystko nawet na Xboxa. No i co to za zdjęcie, gdyby jeszcze pokazał że kupił
  8. devilbot odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Jak już jestem w temacie to mam też przy sobie screeny z najlepszej nowożytnej serii jrpg w tym przypadku część trzecia sagi Xenoblade. Jak widać po obrazkach interesują mnie w tej serii pojazdy, a nie mangowe dziewczynki:
  9. devilbot odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Nie trafiłeś od dawna nie jesteśmy braćmi. Drozdu stamtąd wyszedł dawno temu, a mnie Mysza7 wyjebał bo napisałem "Wolna Palestyna" Żeby nie robić offtopu to wrzucę screena Pikmin 4 i kirby
  10. devilbot odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Na biednego nie trafiło
  11. devilbot odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Szkoda, że ograłeś w gp za grosze i przez takich jak Ty kolejne studio prawdopodobnie pójdzie pod nóż. https://www.xboxachievements.com/news/aphelion-life-is-strange-studio-dont-nod-financial-uncertainty/
  12. Najlepsza konsola cena do jakości series s. Za 900zł zagracie w gearsy e day i GTA VI a na PlayStation w gearsy nie, a na pc za 20tys w GTA nie hehe
  13. Taki konsument nie potrzebuje nowej konsoli, na starych wciąż zagra w fortnite, Minecrafta czy gta 6, a nowa część dopiero za 25 lat
  14. Nie widzę problemu, przecież można już zacząć odkładać
  15. devilbot odpowiedział(a) na ASX temat w Kącik Wyścigowy

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.