Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Klub Smakosza
    Zinger jest... spory. Wiem, ile waży, ale w praktyce jest dużo więcej mięcha. Tylko przyprawione głupio (to nie to samo - jest np. majonez, czy co to jest to białe). Ja wolę 2-3 longery od Zingera. A ten nowy, szeroko reklamowany produkt KFC - Grander - to IMO straszne (pipi). Może jeszcze dopracowują recepturę albo coś, ale mięso smakuje cokolwiek koszernie i cała kanapka jest ogólnie szitowa.
  2. ogqozo odpowiedział(a) na Dziaddu temat w Rock
    To niezły masz telefon, jak cię SMS budzi ze snu.
  3. ogqozo odpowiedział(a) na Fan temat w Klub Dobrej Ksiazki
    Dostojewski, Dumas, "Buszujący w zbożu" - lekkie i wartościowe.
  4. No, to jest w sumie coś w tym stylu.
  5. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    No dobra. Dzisiaj mecz z Czechami. Najważniejszy - bo z najmocniejszą drużyną w grupie, na Stadione Śląskim. Mimo to jakoś mało kogo ten mecz obchodzi. Może dlatego, że w kadrze jest sytuacja najgorsza od czasu przyjścia Leo. Praktycznie wszyscy kadrowicze w słabej formie, filary składu nie grają w klubach, Bąk zakończył karierę, Wichniarek zrezygnował, Jelenia nie ma, a siłę ofensywną ma nam ratować Łukasz Sosin - gwiazdor ligi cypryjskiej po trzydziestce. Naszą nadzieją, oprócz niego, jest jeszcze Błaszczykowski, który może nie zachwyca, ale przynajmniej trzyma poziom. W pierwszym składzie być może wyjdą Murawski i Wojtkowiak, co wydaje się dość szalone, biorąc pod uwagę klasę rywala. Czesi grają w lepszych klubach, niż Austria Wiedeń. Ten mecz może być drugim meczem z Portugalią, ale może też być końcem Beenhakkera. Sam nie mam żadnej idei, którym z nich się okaże.
  6. ogqozo odpowiedział(a) na epl temat w Rock
    Przecie oni są z USA.
  7. Mi się nie podoba.
  8. No to nie idę.
  9. Mój współlokator chyba chciał iść, ale nie wiem, czy się wybierze. Drogie to jest?
  10. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w The Pit
    Musiałem, Koval dopisał swojego i mój już nie miał sensu.
  11. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w The Pit
    Nosił trampki jak nagrywał Blood Mountain, znaczy że będzie dobrze. A myślę tak właśnie dlatego, że na razie wydali 3 płyty i każda była doskonała.
  12. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w The Pit
    Jak nagrywali poprzednie albumy to też je miał na sobie raczej.
  13. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w The Pit
    Brann mi powiedział. Inna sprawa, że mogą trochę się już różnić od tego, jak były grane wtedy.
  14. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w The Pit
    Będą.
  15. Z reguły tak...
  16. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w The Pit
    Już od dawna tak mówili, że będzie melodycznie. Brann twierdzi, że "to może być taki nasz Czarny Album". Zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu, ale pewnie będzie dobrze.
  17. ogqozo odpowiedział(a) na gekon temat w UNDERGROUND
    Ej, ostatnio tak mało słucham polskiej muzyki, że nic mi nie przychodzi do głowy. Świetliki na pewno. Tekst "Filandii" jest już kultowy.
  18. ogqozo odpowiedział(a) na gekon temat w UNDERGROUND
    Kazik to IMO grafomania. Wymyśla jedną linijkę, a później na siłę dobiera drugą, żeby się rymowała.
  19. ogqozo odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    To jest na pewno FF? W pełnym składzie? Bo coś kiedyś czytałem, że niedobitki. A piosenkę chyba trudno będzie znaleźć, bo OST nie wyszedł na CD, z tego co słyszałem. Może od tego czasu wyszedł, ale jakoś nie piszą o tym.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na ldsix temat w HardCore
    No to po (pipi) wrzucasz? Myślisz, że zwykły konsolomaniak nie ma nic do roboty, tylko to ściągać jak leci i sprawdzać, co się nadaje do użytku?
  21. Słuchałem singla jak wyszedł, nędza. Uwielbiam "Back in Black", ale nie na tyle, by słuchać kolejnych wariacji na temat tej stareńkiej płyty.
  22. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Nie oszukujmy się. Czwarte miejsce będzie niespodzianką.
  23. ogqozo odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    Ma ktoś może "Venus in Furs" w wykonaniu Melvins?
  24. Ty patrz, Coleman jeszcze żyje.
  25. ogqozo odpowiedział(a) na White temat w Rock
    Mogwai... klasyka i kult. Ja się do nich nigdy nie przekonałem. Jeden z tych wykonawców, których włączam co pół roku i próbuję załapać, co w nich fajnego, i nic. Nie leżą mi.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.