Treść opublikowana przez ogqozo
-
Fast food
Zinger jest... spory. Wiem, ile waży, ale w praktyce jest dużo więcej mięcha. Tylko przyprawione głupio (to nie to samo - jest np. majonez, czy co to jest to białe). Ja wolę 2-3 longery od Zingera. A ten nowy, szeroko reklamowany produkt KFC - Grander - to IMO straszne (pipi). Może jeszcze dopracowują recepturę albo coś, ale mięso smakuje cokolwiek koszernie i cała kanapka jest ogólnie szitowa.
- feel
-
Książki niezbędne
Dostojewski, Dumas, "Buszujący w zbożu" - lekkie i wartościowe.
-
Ostatnio widziałem/widziałam...
No, to jest w sumie coś w tym stylu.
-
Reprezentacja Polski
No dobra. Dzisiaj mecz z Czechami. Najważniejszy - bo z najmocniejszą drużyną w grupie, na Stadione Śląskim. Mimo to jakoś mało kogo ten mecz obchodzi. Może dlatego, że w kadrze jest sytuacja najgorsza od czasu przyjścia Leo. Praktycznie wszyscy kadrowicze w słabej formie, filary składu nie grają w klubach, Bąk zakończył karierę, Wichniarek zrezygnował, Jelenia nie ma, a siłę ofensywną ma nam ratować Łukasz Sosin - gwiazdor ligi cypryjskiej po trzydziestce. Naszą nadzieją, oprócz niego, jest jeszcze Błaszczykowski, który może nie zachwyca, ale przynajmniej trzyma poziom. W pierwszym składzie być może wyjdą Murawski i Wojtkowiak, co wydaje się dość szalone, biorąc pod uwagę klasę rywala. Czesi grają w lepszych klubach, niż Austria Wiedeń. Ten mecz może być drugim meczem z Portugalią, ale może też być końcem Beenhakkera. Sam nie mam żadnej idei, którym z nich się okaże.
- british rock
-
Ostatnio widziałem/widziałam...
Mi się nie podoba.
-
Koncerty - terminy, relacje, wrazenia
No to nie idę.
-
Koncerty - terminy, relacje, wrazenia
Mój współlokator chyba chciał iść, ale nie wiem, czy się wybierze. Drogie to jest?
- Mastodon
- Mastodon
- Mastodon
- Mastodon
- Mastodon
-
Gdzie kupujecie gry na DS ?
Z reguły tak...
- Mastodon
-
Najlepsze polskie teksty
Ej, ostatnio tak mało słucham polskiej muzyki, że nic mi nie przychodzi do głowy. Świetliki na pewno. Tekst "Filandii" jest już kultowy.
-
Najlepsze polskie teksty
Kazik to IMO grafomania. Wymyśla jedną linijkę, a później na siłę dobiera drugą, żeby się rymowała.
-
poszukuje...
To jest na pewno FF? W pełnym składzie? Bo coś kiedyś czytałem, że niedobitki. A piosenkę chyba trudno będzie znaleźć, bo OST nie wyszedł na CD, z tego co słyszałem. Może od tego czasu wyszedł, ale jakoś nie piszą o tym.
-
Punk rock/Hardcore - linki
No to po (pipi) wrzucasz? Myślisz, że zwykły konsolomaniak nie ma nic do roboty, tylko to ściągać jak leci i sprawdzać, co się nadaje do użytku?
-
Sex, Drugs & linki muzyczne biatch
Słuchałem singla jak wyszedł, nędza. Uwielbiam "Back in Black", ale nie na tyle, by słuchać kolejnych wariacji na temat tej stareńkiej płyty.
-
Europa League
Nie oszukujmy się. Czwarte miejsce będzie niespodzianką.
-
poszukuje...
Ma ktoś może "Venus in Furs" w wykonaniu Melvins?
-
Koncerty - terminy, relacje, wrazenia
Ty patrz, Coleman jeszcze żyje.
- Mogwai