Skocz do zawartości

ZgRedcasty


Piechota

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Kmiot napisał:

Podcastów zwykle nie słucham, ale kurde, KUSICIE DIABŁY.

Fajny temat, nie ogarniam tego kto gdzie, więc będę miał ułatwiony dostęp.

Liczę na częste aktualizacje.

Dzięki. Masz załatwione!

jesli masz psa, to dobrym nawykiem jest słuchanie podcastów na spacerku. Świetnie pasują też do sprzątania, roweru, przejazdów do pracy. Moi uczniowie twierdzą też, że moje lepiej usypiają niż muzyka :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.08.2022 o 00:50, Piechota napisał:

Zatem Konsolka jest połową growej wersji loży z Muppetów. PoGRAduszki wypełnione są jego narzekaniem (póki nie zaczyna mówić o Guilty Gear) i lustrują wszystkie ważne (lub głupie) wydarzenia w branży. Odcineczek co miesiąc mniej więcej. Najświeższy:

 

Ależ Konsolite się gryzie w język w wątku PSX Extreme. Coś czuję, że będzie mógł w przyszłości się z nami podzielić pewnymi szczegółami, może pikantnymi, może niezręcznymi.

- Pozdrawiamy wszystkich z PSX Extreme.

- No mooooże nie wszystkich wiesz, może nie wszystkich.

 

Czekamy aż tama pęknie. :)

 

17 godzin temu, Piechota napisał:

Nowy, świeżutki odcinek Bez dyskusji ma sporo gier akurat, więc podsuwam:

 

Interesuję się po trosze wszystkim. Oglądam seriale, filmy, słucham muzyki, czytam książki (choć w tym podcaście ich zabrakło, według mnie szkoda), to wszystko traktuję w ramach uzupełnienia do gier. Więc siłą rzeczy ta tematyka jest mi najbliższa i na tyle interesująca, że mógłbym posłuchać dyskusji na ich temat. Reszta aż tak mnie nie pociąga, choć i tak przesłuchałem całość. Czekam więc na kolejne, najlepiej w całości dotyczące gry/gier.

Głos Adama <3 ;*

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kmiot napisał:

Ależ Konsolite się gryzie w język w wątku PSX Extreme. Coś czuję, że będzie mógł w przyszłości się z nami podzielić pewnymi szczegółami, może pikantnymi, może niezręcznymi.

- Pozdrawiamy wszystkich z PSX Extreme.

- No mooooże nie wszystkich wiesz, może nie wszystkich.

 

Czekamy aż tama pęknie. :)

Kwestia, wyłącznie  % 
 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem crossover Pograduszek i Bez Dyskusji. 

Parę uszczypliwości się znalazło na temat PE, podcast długi, więc wrzucam z timestampem, gdyby ktoś chciał posłuchać:

 

btw. Roger jest chyba rocznik 82.

 

A potem Adam z "Mickiewicz to pozer, jebać Mickiewicza" xd (2:11:20)

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nowy, świeżutki, jeszcze cieplutki odcinek. Zapraszam do oglądania, komentowania, lajkowania itp, itd, etc ;)
 

 

 

 

W dniu 30.09.2022 o 20:33, michal napisał:

Ten Konsolite to nawalal w te guilty gear na jakichś turniejach czy to taki samorodek?

W kilku turniejach, kiedyś startowałem, obecnie Gram dla przyjemności, bez parcia i ciśnienia ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Odsłuchane. Ciekawa lista wyszła, kilku tytułów się nie spodziewałem w topce wszech czasów horrorów ;) Teraz mam ciśnienie żeby w końcu obejrzeć Lighthouse, bo ciągle odkładam ten tytuł na później. A no i oczywiście sprawdzę Czarownicę. Bardzo przyjemnie się tego słuchało, jedynie żałuję że Was nie widać na ekranie. Wiem, że podcast, ale fajnie byłoby zobaczyć Wasze reakcje na niektóre rzucone propozycje.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Damian14 napisał:

Odsłuchane. Ciekawa lista wyszła, kilku tytułów się nie spodziewałem w topce wszech czasów horrorów ;) Teraz mam ciśnienie żeby w końcu obejrzeć Lighthouse, bo ciągle odkładam ten tytuł na później. A no i oczywiście sprawdzę Czarownicę. Bardzo przyjemnie się tego słuchało, jedynie żałuję że Was nie widać na ekranie. Wiem, że podcast, ale fajnie byłoby zobaczyć Wasze reakcje na niektóre rzucone propozycje.


dziękuję! Fajne jest to, że sami siebie mieliśmy okazję tam zaskoczyć. A że ta „Czarownica” była moim wyborem nr 1, to mam nadzieję, że Ci sie spodoba ☺️

 

Na pewno wizja jest jednym z naszych pomysłów na dalszą ewolucję. i w końcu się pojawi! 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.