Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    A ja mam takie pytanko bardziej do Ciebie. Spróbowałeś chociaż przejrzeć to forum? http://www.psxextreme.info/Postacie-f96.html
  2. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    Która to ta za TOLS?
  3. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    Na pewno nie trzeba odpalać tego trybu, ale co dokładnie trzeba zrobić to nie powiem, bo sam nie wiem. Może wystarczy przejść Story lub Arcade określonymi postaciami.
  4. Jak zapewne zauważyliście, w zasadzie tylko ja już moderuję tutejsze Forum Bijatyk. Niestety, z braku czasu nie będę wkrótce w stanie zajmować się tym w takim zakresie, jak teraz. Poszukuję więc osób, które mogą i - przede wszystkim - chcą moderować forum. Wymagania? Solidność i odpowiedni poziom zaufania... u mnie. Tak, wiem że to głupio brzmi, jednak nie chcę przekazywać moderacji osobom nieodpowiednim. Czekam na Wasz odzew!
  5. Zaczynam wrzucać walki. Tradycyjnie: youtube.com/JakubDi Fotki: http://www.sendspace.com/file/r7srl1 /Zostawiłem poduszkę? Nic z nią nie róbcie, please Nie jest narcystyczna, po prostu w domu wziąłem pierwszą poduszkę z brzegu, bo miałem czasu na spakowanie się
  6. Di odpowiedział(a) na Timmy temat w Region Filmowy
    http://pl.youtube.com/watch?v=w2yv8aT0UFc - parodia jednej ze scen z Dark Knighta Pewnie większość z Was już ją widziała, ale może i są tacy, którzy przegapili ten filmik. Spoilerów praktycznie brak, gdyż scena, do której nawiązuje ten filmik, była w trailerach. BTW: Macie może dostęp do tego filmu w dobrej jakości i - najlepiej - w formacie avi?
  7. Nie offtopujcie, ok?
  8. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    Jest: http://www.play-asia.com/paOS-13-71-zl-49-...ck-70-2nxf.html
  9. Keii, ale Ty chciałeś grać w Tekkena a nie w Calibura? Walk dziś nie wrzucę, bo nie naładowałem akumulatorów
  10. Ej, czemu nikt nie napisał, że setupowa barka na jana moim Paulem wygrała w teamówce z Gajdą, Nevanem i Krakersem? W turnieju singlowym szybciutko odpadłem, ale wspierałem Cambiona i Sway'a moimi cennymi radami Przepraszam wszystkich za to, że tak szybko rano się zmyłem, ale spałem 2-3h i musiałem wcześniej wrócić do domu, żeby się wyspać. Teraz siedzę w pracy i spędzę tu cudowne 8h... Więcej napiszę pewnie jutro.
  11. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    WS A+B naładowane tak do połowy bardzo często przenika przez blokującą postać.
  12. Taki ze swoim B ze Stalkera. Ewentualnie Yoshek.
  13. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    Dokładnie, od takich rzeczy jest... http://www.psxextreme.info/FAQ-w-trakcie-p...ica-t26441.html
  14. Di odpowiedział(a) na pilot temat w Turnieje i zloty
    SBO już w najbliższy weekend.
  15. Po pierwsze: jest topic "Pytania i odpowiedzi.". Po drugie: jest dział o muzyce w grach, do którego przenoszę ten topic.
  16. Di odpowiedział(a) na pilot temat w Turnieje i zloty
    Nie znacie się. Ryan wygrał Evo, Matt wygrał z Ryanem, ja wygrałem ze Stivem Matta, więc jestem najlepszy.
  17. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Soul Calibur
    Ja mam tylko jedną prośbę: pisząc o rankingu postaci nie bierzcie pod uwagę gry online, bo to się mija z celem. Z tym Cervkiem Picool ma rację, choć - dla przykładu - lepsze matchupy od niego ma Raphael, który jest postacią słabszą od złego piracika. Ty to lepiej wracaj do grania, chętnie bym posłuchał Reseta narzekającego na Twoją Cassandrę
  18. Di odpowiedział(a) na Di temat w Soul Calibur
    Online jest region-free, dodatki już nie.
  19. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    http://www.dhost.info/ringu/scpforum/viewtopic.php?t=518 Nasze walki, gdyby ktoś chciał sobie obejrzeć.
  20. Di odpowiedział(a) na Grabol temat w Nintendo DS
    Chodzi o ten drugi etap z widokiem zza pleców? Chyba nie da się przejść ostatniego segmentu bossa z podstawową bronią, przynajmniej ja tak miałem jak za pierwszym razem z nim walczyłem.
  21. Di odpowiedział(a) na Salwador temat w Soul Calibur
    Masz do tego specjalny przycisk - SWT. A co do poprzedniego pytania, to nie wiem.
  22. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    1) Przejdź Vaderem/Yodą tryb Arcade.
  23. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    Nie musi migać. Twoja kulka równie dobrze może być czerwona (możliwe, że nie może migać na czerwono). Chyba nie myślisz, że jak nie trafisz, to potem będzie jeszcze kilka szans na posedzenie CF-a Okienko jest wystarczająco duże, żeby zdąrzyć. Ivy po zablokowanym 44K może wstać i zrobić CF-a, Lizardman robi B+K z postawy, wychodzi z niej, wstaje i po A+B+K+G zaczyna się kręcić na przeciwniku. Gdyby nietrafiony CF nie resetował Soul Gauge, to byśmy mieli kolejną bzdurę
  24. Di odpowiedział(a) na Salwador temat w Soul Calibur
    Ale odblokowanie postaci to raptem dwukrotne przejście Story Mode Save jest przypisany nie tylko do PSN ID. Calibury z różnych regionów mają oddzielne save'y.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.