Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na c2h5oh temat w Tekken
    Musisz przegrać profil z jednej konsoli na drugą (w menu), a potem wczytać go w grze.
  2. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    Gry na PS3 są region-free, nie wiem jak jest z X360. Może coś wyciekło, ale ja nie słyszałem o tym.
  3. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    Z tego co wiem, to wersji PAL nie można jeszcze nigdzie dostać. Jeśli to z UK, to prawdopodobnie NTSC zdobyte w taki sposób, w jaki ja będę zdobywał
  4. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    DLC w SC4
  5. Di odpowiedział(a) na 4D4M temat w Turnieje i zloty
    Od razu go tam przeniosłem, pozostawiając odnośnik na subforum Tekkena.
  6. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
  7. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    Tak, ale jakość będzie taka, jak w Dark Resurrection.
  8. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    Nie ma i wątpię, żeby kiedykolwiek te sticki były dostępne w Polsce, nie licząc sztuk sprowadzanych z USA czy z play-asia. Jakiś czas temu był na Allegro stick do X360, ale za 300 zł.
  9. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    No super, ja mam 5 gier na BD i 6 z PSN. Nie będę płakał, jeśli Tekken 6 wyjdzie na X360.
  10. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    W tym ze nie bylo sensu kupowania PS3 ?!?. Nie kupisz PS3, więc tym samym zaoszczędzisz pieniądze. Boli?
  11. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Przejściówka Sniper powoduje opóźnienie od 60 do 80 ms.
  12. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Żadnego konwertowania, bo w tych automatach to PS3 siedzi.
  13. Ponieważ mało kto gra teraz z Resetem, to powiem, że on ma w tej chwili najlepszą Ninę w Polsce, mimo tego, że rzadko kiedy chce mu się grać. No ale ani Rafi, ani Equester nie grają tak dobrze, a Boskon nie gra w ogóle chyba w tej chwili Co do Lili zaś, to Sway ostatnio nią pogrywa, a dłużej VHO. Nie widziałem Lili VHO, ale Sway naprawdę fajnie sobie poczynia blondynką, choć ktoś mógłby rzec: "Randomowa Lili" (dla wtajemniczonych ). Pewnie większa dyskusja rozpocznie się po weekendzie
  14. Będą zbanowane A poważnie, to nic. No bo co można zrobić?
  15. Di odpowiedział(a) na ArturNOW temat w PS3
    Dzięki Jestem w pierwszym chapterze Ellen i muszę przyznać, że gra póki co nie zawodzi, a wręcz przeciwnie. Coś cudownego.
  16. Di odpowiedział(a) na Action temat w 2D
    http://www.gamikaze.pl/Resources/Images/Ga...18_15072008.jpg Zostałem zniszczony. Nawet ta małpa na dole na środku odwróciła się. A ta po prawej chyba jest zaskoczona tym, że ktoś zrobił screena z nią.
  17. Di odpowiedział(a) na Di temat w Hardware
    Art wykonany przez Eclair z sc.com (według moich wskazówek), a stick został złożony przez Sajana
  18. Di odpowiedział(a) na ArturNOW temat w PS3
    Pytanie do osób, które przeszły grę: lepiej równolegle przechodzić chaptery obiema postaciami, czy najpierw jedną przejść całą grę, a potem drugą?
  19. Di odpowiedział(a) na Aramis temat w Soul Calibur
    Kolejna porcja gameplay'a: http://pl.youtube.com/watch?v=nK6_JGthoEE http://pl.youtube.com/watch?v=Z4yn_EUbGjI http://pl.youtube.com/watch?v=xmzLvqWAlJY http://pl.youtube.com/watch?v=fi7rNKekmEs Ten horyzontalny, bardzo szybki mid Maksia może być bardzo mocny.
  20. Di odpowiedział(a) na R!NG temat w Postacie
    Różnią się Przynajmniej w SC2/3. BTW: Zajrzyj na SCPL. Jeśli jesteś zainteresowany moderowaniem któregoś z SA (Hilde? Setsuka?), to daj znać
  21. Zabrudzony napęd... w sumie to nie jest wykluczone. Mogę sam go w jakiś sposób przeczyścić, nie naruszając plomby?
  22. Di odpowiedział(a) na Don_Pedro temat w PS3
    kurcze, ludzie - mamy XXI wiek, po co marnować papier i tworzywo sztuczne na marny nośnik i pudełko? przyszłość to pliki - postać cyfrowa. Zachowujecie się trochę jak mój dziadek - tylko gotówka, bankowość elektroniczna ble... Ale po co się od razu bulwersujesz? Zadałem proste pytanie i liczyłem na prostą odpowiedź - na taką, którą otrzymałem od pinga. Daruj sobie dośpiewywane historie. Poza tym, jakbyś nie zauważył, dane zapisane na tego typu nośniku (BD) są bardziej praktyczne, bo w zasadzie w każdej chwili mogę z nich korzystać (nie mówię o uszkodzeniu nośnika). A PS Store? Pójdę do znajomego i co? Odpalę u niego ściąganie i będę czekał kilka godzin, żeby pokazać mu fragment gameplay'a?
  23. Czyli nie ma różnicy w odczycie, zależnej od pozycji konsoli?
  24. Di odpowiedział(a) na R!NG temat w Postacie
    Ciesz się, że teraz obok Ciebie nie siedzi Reset. Why? -> :wkurzony: Mnie o to pytasz? A tak, chyba miałem 2. Ivy w Polsce, kiedy Twoja jeszcze była w kołysce To była najgorsza z jej postaw - ta, w której machała biczem obok siebie.
  25. Di odpowiedział(a) na R!NG temat w Postacie
    Reset to teraz rzadko na forum zagląda. Jak wczoraj rozmawiałem z Twoim idolem (z Resetem też rozmawiałem, ale chodzi o Linka), to powiedział, że czytał, że to ma być jakoś HCF,HCB. Czyli niby łatwiejsze, ale na pewno mniej komfortowe dla Ivy-playerów - gdzie buffering? No ale to nie jest pewne, więc lepiej poczekajmy do pełnej wersji.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.