Skocz do zawartości

Gotham


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 325
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Dwie nowe osobistości zawitają do Gotham w pierwszym sezonie:

Gotham-to-feature-Hugo-Strange-and-Harve

 

“Hugo Strange is going to pop up because we’re going to start dealing with how Arkham was created and why Arkham was created in the way that it was so, yeah, absolutely. It’s a season 1 thing because in our telling of it the way Arkham was created and the why and how is one of the causes of the particular criminal climate in Gotham that allowed Batman to happen. “The revolving door of Arkham is both a brilliant narrative device because it allows you to — you don’t have to kill people off, you can just put them in cold storage — but if you’re telling the story from the start you kind of have to explain, ‘What the f***? Why don’t you make that place a place people don’t escape from?’ We’re going to explain why it is the way it is and Hugo Strange is a big part of that.”
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czteroczęściowy preview ukazujący charakterystykę postaci, prace za kulisowe, efekty specjalne i design miasta. Preview zawiera fragmenty z trailerów (+ komentarz twórców i aktorów) z kilkoma nowymi fragmentami z serialu ale raczej pozbawione mocnych spoilerów.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Xjn_n4ixpMo

https://www.youtube.com/watch?v=8oI_P4xGURY

https://www.youtube.com/watch?v=cDDVY9aqh34

 

Samo Gotham jest świetnie zrealizowane. Takie połączenie komiksowego miasta z wizją Burtona jak i Nolana. Są gobliny, obskurne zaułki, mrok, dym ale wszystko usytuowane w nowoczesnym mieście. Świetnie to wygląda.

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Osobiście dałbym 3,5. W końcu to tylko pilot...

 

+: duet Gordon + Bullock; Pingwin; Fish Money i Falcone. Hinty dotyczące wojny gangów w Gotham jak i sam klimat miasta do cna skorumpowanego ( przez chwilę się bałem że znowu będzie to Chicago od Nolana). Muzyka też bardzo fajna

 

-: Jako że pilot to mam wrażenie że trochę wszystko było za szybko przedstawiane, w tym kiepskie wprowadzenie Riddlera i Ivy, których tak szczerze można było by zastąpić kimkolwiek i nic nie zostało by stracone.

 

 

Flash > Gotham > Constantine jeśli chodzi o piloty.

Odnośnik do komentarza

Ok zaliczyłem pilota. Jakiś wielkich niespodzianek nie było bo 3/4 odcinka widziałem w zapowiedziach. I mam podobne przemyślenia do Kalela. Start jest bardzo solidny. Dobrze nakreślone postacie (przede wszystkim Pingwin). Samo miasto też klimatyczne choć oczekiwałem nieco mroczniejszej wersji. I mam wrażenie jakby wydarzenia niezbyt wpływały na miasto. Nie ma tego połączenia z szarymi mieszkańcami Gotham. Tak jakby całość wpływała tylko na posterunek i mafię. Ale liczę na to, że proroctwo Cobblepota się spełni i ulice spłyną krwią. Popieram też tezę jakoby zbyt wiele chcieli wcisnąć na dzień dobry. Edwarda i Ivy mogli zostawić na później. Sporo easter-eggs. "4th & Grundy" jest fajną nawiązką. Co ciekawe chyba ujawnili pierwszego z "jokerów". Komediant w klubie Fish. Podobno Joker sam zaczynał jako komediant w którymś z komiksów.

Ale to wciąż tylko pilot. Wszystko się okaże w następnych odcinkach. Jak na razie jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...