Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

drozdu7

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez drozdu7

  1. drozdu7 odpowiedział(a) na Plugawy temat w Graczpospolita
    Może nie typowo growe ale cyfrowe ;) https://kotaku.com/playstation-store-movies-digital-studio-canal-terminator-2000711013
  2. drozdu7 odpowiedział(a) na Daffy temat w Hardware
    Ciekawe czy pojawia się naśladowcy od Lenovo czy Asusa jak w przypadku Steam Decka. To dalej jest super pomysł, malutki komputerek na dość przyjaznym Steam OS. Ale nie taka wydajność za taką cenę.
  3. Dokładnie, każdy powód żeby wrócić do tego świata jest dobry
  4. drozdu7 odpowiedział(a) na Daffy temat w Hardware
    I co bierzesz to?
  5. Nie wiem jak można się pozbyć takiego technologicznego cudu ale ok
  6. drozdu7 odpowiedział(a) na MBeniek temat w Region Filmowy
    Pamiętam że w dniu wyjazdu do kina wleciała ocena na filmwebie i dali 3/10 xd mówię, co jest grane. No ale okazało się że pojechałem na świetny film, ciszę w końcowych momentach pamiętam doskonale. Jeden z lepszych seansów, obok Mad Max Fury Road bo tak z dupy pojechaliśmy z bratem i dziewczynami, nic o nim nie wiedząc a film rozjebał nam czachy ;)
  7. drozdu7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Ja byłem zmuszony, a Ciebie i tak długo tolerowano. Ehh miałem grać w ten weekend ale zostałem brutalnie oszukany
  8. drozdu7 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Ja bym generalnie minusował te zakupy bo to przecież chora praktyka bez płyty. Gorsze to już niż wrzucenie siódmego rimejku TLoU lub asasyna w japonii.
  9. drozdu7 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    To jest o wiele większa i złożona historia niż wam się wydaje !
  10. drozdu7 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Graczpospolita
    Dobre i to, bo za 160zl to nie wiem kto to kupi xd
  11. Najważniejsze kiedy wjedzie update dashboardu a nie jakieś podwyżki
  12. Ale pamiętasz że szefowa Xboxa trzy tygodnie temu mówiła że Gaming becomes unaffordable i muszą robić wszystko by dotrzeć do graczy i milion innych pierdoletów? To kurwa wymyslili
  13. Nie ma drugiej takiej firmy z taką schizofrenią i tak non stop podkopujacą resztki zaufania swoich fanów
  14. Trzeba czekać na oficjalne stanowisko Asi. Bo to napewno jest część planu i resetu ;)
  15. No ale Nintendo nawet jak podniesie (relatywnie świeżą konsolę) do 2500zl to i tak będzie cena powiedzmy akceptowalna To co robi Xbox (tym bardziej biorąc pod uwagę ich sytuację na rynku) jest pojebane Mówisz o konsoli za 3500 zł do Gamepassa? Czy o ziemniaku? Jak widać obie opcje średnio przekonują do siebie ludzi. Tak samo jak Gamepass, ktory podejrzewam że najlepsze liczby robi teraz na PC. Ja lubię Xboxa naprawdę ale czasem trzeba zdjąć klapki z oczu
  16. drozdu7 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Wiecie że jesteśmy już w takim wieku że dla niektórych może być to ostatnia premiera GTA? Smutne to
  17. Po co robić gry ekskluzywne dla sprzętu który jest potwornie drogi? Chyba tylko po to żeby "udowodnić" graczom że ani sprzęt ani exy się nie sprzedają. MS jest największą firmą a wydaje się że w tym kryzysie tylko oni mogą spaść z rowerka (w sensie konsoli). Helix? No nie wiem, chyba że OEM i elo
  18. Przydałaby się jakaś kaczuszka do Xsx hehe
  19. Niepoważne to jest
  20. drozdu7 odpowiedział(a) na Daffy temat w Hardware
    Nie przyjacielu, to nie moje progi cenowe jak za sprzęt dodatkowy (bo do TV jednak lepszy jest XsX).
  21. drozdu7 odpowiedział(a) na Daffy temat w Hardware
    A z tymi kośćmi RAM też dobrze odjebali że gdzieniegdzie jedna 16gb a gdzieniegdzie dwie 8gb (co ponoć jest lepsze bo jakiś dual channel czy huj wie co) Wogóle ja nie kupuję tylko tego "ceny komponentów są drogie". Wycena ich pada była wysoka, podwyżka SD chora i teraz wycena SM. Bo przecież i tak będą kosić kasę ze sklepu. Męczące już to jest. Dla mnie to pachnie trochę covidem i masakrycznymi podwyżkami usług które później już nigdy nie spadły do poprzedniego poziomu. I tak samo uważam że cenami RAM itp firmy wykorzystują to żeby zrobić sobie taką górkę i zwyżkę, gdzie ich sprzęt będzie już na wyższym pułapie cenowym.
  22. Jawohl, mein Freund! ;)
  23. drozdu7 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    Poczekaj po trailerze z gameplayem xd Ale oczywiście jest już gierkowy kociołek. Jak możesz nie brać gierki tysiąclecia! Jak można preorderowac dzisiaj juz! A do premiery jeszcze trochę zostało ;)
  24. Biedny Sean
  25. drozdu7 odpowiedział(a) na Masny temat w Rockstar☆ Games
    A Ty na czym będziesz ogrywał? Prosiak zamówiony?

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.